Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Formu sledzę od kilku miesięcy codziennie. po długich namysłach klamka zapadła-projekt zakupiony (prezent na swięta:)). Domek jest przesliczny,a opinie i zdjęcia wszystkich tylko utwierdziły nas w tym. Mam tylko pytanie do Pana Edmunda-czy wiatrołap nie jest zbyt ciasny?

Pozdrawiam serdecznie

Witam tranullka na forum M42 Przemyślany !!!

Gratuluję wspaniałego prezentu.Przepraszam,że nie odpisałem na zadane pytanie na priv,ale wtedy nie miałem zdjęć z wiatrołapu.

Dzisiaj zrobiłem je specjalnie dla Ciebie.

http://images43.fotosik.pl/508/38cda5eb74c1b5c3gen.jpg

- witrołap na wymiary 195cm x 160cm

http://images46.fotosik.pl/489/6f6f939b7115baabgen.jpg

- widoczne drzwi wejściowe do salonu

http://images37.fotosik.pl/483/16254e72f8af09d5gen.jpg

- drzwi wejściowe do budynku,na prawo drzwi do kotłowni.

Ażeby odpowiedzieć na pytanie" czy wiatrołap nie jest zbyt ciasny?" należy zadać sobie pytanie do czego ma on służyć.Jeżeli ma nam służyć jako miejsce

do rozebrania/ubrania/ się z płaszcza-kurtki,zabrudzonych butów,to jego wielkość jest zupełnie wystarczająca.U mnie w święta do mojego wiatrołapu jednocześnie

weszło sześć dorosłych osób z dzieckiem w nosidełku oraz pieskiem i wszyscy mogli się spokojnie rozpłaszczyć,wiatrołap zdał egzamin swojej pojemności.Na codzień z tego pomieszczenia korzystamy bardzo sporadycznie tylko z żoną.Gdyby w wiatrołapie miał być przechowywany wózek dziecięcy to z tym będzie już problem.

Jeśli dla kogoś wiatrołap ma być pomieszczeniem okazałym - reprezentacyjnym,to ten wiatrołap o tej wielkości tego wymogu nie spełnia.

Tranullka przed podjęciem ewentualnej decyzji o powiększeniu wiatrołapu zobacz to w realu,lub może napisze coś na ten temat inny z użytkowników "przemyślanego".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich forumian (w szczególności jednak ojca Postinhal-a :) ) . Zostałem zarażony przez Ciebie tym projektem. Wspaniały dom i super dziennik. Bedę z wiosną zaczynał działać żeby kolejny przemyślany cieszył ludzkie oko :cool:. Na razi chciałbym nieśmiało prosić o rzuty i koszty- [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumian (w szczególności jednak ojca Postinhal-a :) ) . Zostałem zarażony przez Ciebie tym projektem. Wspaniały dom i super dziennik. Bedę z wiosną zaczynał działać żeby kolejny przemyślany cieszył ludzkie oko :cool:. Na razi chciałbym nieśmiało prosić o rzuty i koszty- [email protected]

 

witam wszystkich .ja rowniez prosze o rzuty i koszty.pozdrawiam [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumian (w szczególności jednak ojca Postinhal-a :) ) . Zostałem zarażony przez Ciebie tym projektem. Wspaniały dom i super dziennik. Bedę z wiosną zaczynał działać żeby kolejny przemyślany cieszył ludzkie oko :cool:. Na razi chciałbym nieśmiało prosić o rzuty i koszty- [email protected]

Dziękuję za miłe powitanie.Przemyślanego naprawdę warto budować - coś wspaniałego.

Rzut i koszty poszły na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytania " jak sprawuje się płyta położona na ścianie w kuchni zamiast płytek ?"

Ja uważam,że bardzo dobrze,nic złego się z nią nie dzieje i można zobaczyć jak to wygląda przy

użytkowaniu od 13.12.2008r.

http://images37.fotosik.pl/507/14b488adc8f2694dgen.jpg

- proszę zobaczyć jak pięknie kwitnie grudnik

http://images45.fotosik.pl/534/9ea79f0861066a5agen.jpg

- oto widok przez okno z salonu na ogród

http://images49.fotosik.pl/532/e46cbad75de395edgen.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych ,,Przemyslanego''.Jestem zainteresowany nawiazaniem kontakow z osobami ktorzy buduja wersje 42c lub 42c lustrzana.Konkretnie chodzi mi o rzuty wiezby dachowej dla dachowki oraz o przekroje krokwi belek stopowych(dla stropu drewnianego).Chetnie wymienia sie innymi doswiadczeniami i spostrzezeniami.Pozdrawiam Postihala i wszystkich budujacych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio mało pisałem,bo ciężko pracowałem na budowie.

Został zrobiony drugi taras,ułożona kanalizacja do odbioru wody deszczowej z dachu,ułożono pozbruk,przywieziono 10 dużych samochodów ziemi,która została rozsypana na działce a następnie została posiana trawka.Teraz to już chyba będzie koniec z bardzo ciężkimi pracami ???

.

 

Witam Cię!

Napisz jak masz rozwiązane to odprowadzenie deszczówki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam agaitomek,

gratuluję postępu w budowie własnego"przemyślanego" !

Zdjęcia z zakładania rur odprowadzających wodę deszczową z rynien wstawiłem na forum. W najniższym miejscu działki blisko szamba mam wkopane trzy kręgi studzienne i tam jest ta woda zbierana.Jak będziemy podłączeni do kanalizacji/około 2 lat/,to wtedy ten zbiornik połączę rurą z szambem.Woda ta będzie służyć do podlewania ogrodu.Obecnie przy dużych opadach nadmiar tej wody przelewa się z tego zbiornika na działkę

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda dziś nasz Przemyślany, wreszcie mogę powiedzieć, że mamy stan surowy zamkniety. W lutym wchodzi elektryk a zaraz po nim hydraulik, później tynkarz i posadzkarz.

http://images50.fotosik.pl/536/bd85498f23406420med.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich budujący i tych marzących o takim domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich PRZEMYŚLANYCH :)

 

My z żoną też wybraliśmy ten projekt. Wahamy się jeszcze pomiędzy M42a i M42c i zastanawiamy się nad opcją zmiany kąta dachu.

To wszystko pewnie wyklaruje się w najbliższe 2-3 tygodnie i projekt wreszcie kupimy.

Przejrzałem bardzo pobieżnie to forum a jutro zaczynam czytanie od deski do deski, a jest tego trochę... :)

 

Po pierwsze GRATUALCJE dla tych co już skończyli no i dla weterana POSITHALA. Podziwiam za pracę jaką wykonałeś zarówno przy swoim domu jak i bezinteresownie na tym forum.

 

Po drugie mam pytanie do weteranów takich jak Posithal, Bobek Budowniczy, Gecior23, Akos oraz do nowszych forumowiczów jak Agaitomek. Czy ktoś z Was mieszka może w promieniu powiedzmy 150 - 200 km od Lublina albo Kielc i zgodziłby się na 15 minutową prezentację swojego domu?

Bardzo chciałbym go zobaczyć przed zakupieniem projektu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max555, Milutek84, Agaitomek bardzo Wam dziękuję za tak szybki odzew i za propozycje. Przy okazji powiem że Wszystkim w pozytywnym tego słowa znaczeniu zazdroszczę że już jesteście tak daleko :)

 

Ze względu na to że obecnie mieszkam w Lublinie i Ostrowcu Świętokrzyskim (budowa będzie w Ostrowcu Św.) to najbliżej i do Max555.

Max555 dzięki za propozycję na priva i prośba o jakiś nr tel do Ciebie to bym zadzwonił dopytać o szczegóły ewentualnej wizyty :)

 

Raz jeszcze dzięki Wszystkim.

 

No i oczywiście nie znikam stąd bo po obejrzeniu domu na żywo kupuję projekt i będę pisał o swoich postępach w tej materii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM INWESTORÓW "Przemyślanego M42" w woj.Mazowieckim

proszę o informację nt. zmian w projekcie, kosztorysu, foto ;)

[email protected]

 

Orientacyjny kosztorys przesłałam na wskazany adres.

A domek buduję na północ od Wa-wy (ok. 70 km.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...