Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jacekjar111

 

onazis1974 a Twoja cena to już zupełnie powala. 40k za cały dom z dachem i jeszcze tynki????

Dobrze zrozumiałem?

 

Witam! Tak, 40 tys zl , firma szybko stawia z porothermu, mają 9 murarzy i porzadny sprzet, to jest domek parterowy, wiec rósł w oczach, strop lekki, rozpoczeli budowe w listopadzie 2009 a wprowadzilismy sie w sierpieniu 2010, moja małzonka jest z zawodu budowlancem, wiec wszystko było sprawdzane i zapiete na ostatni guzik. Stawiali dom szybko, solidnie i czysto. W ekipie mają ciesle i dekarza. Obok naszego domu teraz stawiają podobny dom do przemyslanego Sandre z falistym dachem i tez juz wykanczają a zaczeli w we wrzesniu 2010. Firmy budowlane robia niesamowity biznes, wiec warto potargowac sie i poszukac taniej, sprawdzonej firmy. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak, 40 tys zl , firma szybko stawia z porothermu, mają 9 murarzy i porzadny sprzet, to jest domek parterowy, wiec rósł w oczach, strop lekki, rozpoczeli budowe w listopadzie 2009 a wprowadzilismy sie w sierpieniu 2010, moja małzonka jest z zawodu budowlancem, wiec wszystko było sprawdzane i zapiete na ostatni guzik. Stawiali dom szybko, solidnie i czysto. W ekipie mają ciesle i dekarza. Obok naszego domu teraz stawiają podobny dom do przemyslanego Sandre z falistym dachem i tez juz wykanczają a zaczeli w we wrzesniu 2010. Firmy budowlane robia niesamowity biznes, wiec warto potargowac sie i poszukac taniej, sprawdzonej firmy. Pozdr!

 

Mam pytanko: w jakiej czesci kraju stawiales ten domek ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam prosbe do onazis1974 , bede budowal wersje 42cL . z tego co mysle to masz strop drewniany , czy moglbym prosic o rzuty dachu i parteru , bo mi architekt nakreslil mnostwo podciagow i mase poteznych belek stropowych .Moze byc na meila [email protected]bym cos porownac i moze cos pozytywnego wyciagnac Dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekjar111 nie chciałbyś się podzielić tymi swoimi murarzami jak skończysz? W sumie nie jest do mnie aż tak daleko... :)

Za te 35K to oni Ci dach też kładą? Aż niewiarygodne. Myślałem że w swoim pipidówku znajdę tanio a tu ZONK!

 

onazis1974 a Twoja cena to już zupełnie powala. 40k za cały dom z dachem i jeszcze tynki????

Dobrze zrozumiałem?

 

napisz do mnie na e-mail: [email protected] podam ci namiary i wyślę zdjęcia to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również jestem na etapie szukania firmy i mam prośbę do onazis1974 o namiary na tą firmę która Ci budowała ( jeśli możesz ;) ) mój adres: [email protected] Może się pofatygują na Śląsk ;) Pozdrawiam

 

Witam serdecznie! Firma, która wybudowała nasz domek stawia teraz dwa domki Sandry obok naszej działki, wiec zapytałem majstra czy pojadą na sląsk, jednak odmówili, ponieważ mają zamówien na rok do przodu wokół Kalisza i budują jeszcze jednego Przemyslanego M42c.Chcą poprostu po pracy wracac do domu a nie zyc w barakach. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się pochwalić:

http://img21.imageshack.us/img21/5415/p2097801a.jpg

 

Dzisiaj otrzymałem, jeszcze cieplutki.

 

Kiedyś już kilka kosztorysów otrzymałem ale odświeżę i jeszcze raz poproszę o zestawienie kosztów od tych, którzy już wybudowali na adres [email protected] pomoże mi to negocjować z potencjalnymi wykonawcami i zaplanować budżet.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Już od dłuższego czasu śledzę forum miłośników Przemyślanego i również tak jak Wy zamierzamy wybudować dom wg tego projektu.

 

 

Miałabym prośbę i jeśli to nie problem to poproszę o przesłanie wymiarówki i kosztorysu na maila: [email protected]

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich budujących.

 

A propos - jesteśmy z Zielonej Góry, czy ktoś z Państwa buduje się lub wybudował w naszych okolicach? Z chęcią zobaczylibyśmy ten dom na żywo.

Pozdrawiamy

Lucyna i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie. Zastanawiam sie jakie kominy robic? Moj majster poleca komin systemowy Schiedel bo dobry i szybko sie go stawia, tylko cenowo drozszy. Ja zastanawiam sie nad zwyklym z cegly. Jakie kominy robiliscie w swoich przemyslanych??? Jesli Schiedel to ile kosztowly? Dzieki i pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie. Zastanawiam sie jakie kominy robic? Moj majster poleca komin systemowy Schiedel bo dobry i szybko sie go stawia, tylko cenowo drozszy. Ja zastanawiam sie nad zwyklym z cegly. Jakie kominy robiliscie w swoich przemyslanych??? Jesli Schiedel to ile kosztowly? Dzieki i pozdrowionka

 

My robiliśmy zwykły z cegły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie. Zastanawiam sie jakie kominy robic? Moj majster poleca komin systemowy Schiedel bo dobry i szybko sie go stawia, tylko cenowo drozszy. Ja zastanawiam sie nad zwyklym z cegly. Jakie kominy robiliscie w swoich przemyslanych??? Jesli Schiedel to ile kosztowly? Dzieki i pozdrowionka

 

Witam! W naszym domku są kominy systemowe i nie bylo roznicy w cenie, systemowy szybko sie stawia, wiec mniej policzyli za robocizne, trzeba sie targowac o kazdy szczegół. Cen kominow nie pamietam, poniewaz projekt rzucilismy na stół najtanszej hurtowni budowlanej i prawie wszystko przywiezli a co zostalo to moglismy oddac. Pozdrowionka!

DSCN7251.JPG

DSCN7268.JPG

DSCN7275.JPG

kot?ownia.JPG

DSCN7870.JPG

Edytowane przez onazis1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących i już mieszkających w PRZEMYŚLANYM:)

 

mam prośbę, jesteśmy na etapie zbierania ofert na więźbę dachową, czy moglibyście puścić mi na maila Wasze kosztorysy więźby, a najlepiej szczegółowe kosztorysy całej budowy???

 

z góry dzięki i pozdrawiam

 

aha adresik: [email protected]

 

Witam sasiadów! Mieszkamy w Przemyslanym rzut beretem od Was pod Kaliszem. Zapraszamy na kawe i ciacho.szczegóły o budowie na miejscu :) Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dawno mnie tutaj nie było,widzę że liczba osób budujących M42 znacznie wzrosła:D.

Po wielu miesiącach czekania na wszelakie papiery i pozwolenia,w końcu mogę starać się o pozwolenie na budowę..

Mam pytanie do osób które budowę M42 już zakończły..

Jakiej wielkości wyszedł Wam strych,przy nachyleniu dachu w wersji podstawowej 20 stopni,i jaka jest jego wysokość?

Chodzi o to że nagle okazuje się że raczej będzie mi potrzebna dodatkowa sypialnia,i tak sobie myślę że robiąc schody w salonie na górę,dokładając okno połaciowe,lejąc betonowy stop.. Może byłoby to mozliwe?

Edytowane przez Asiachmiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...