Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Asiachmiele :yes:

Obyście szybciutko znaleźli odpowiednią ekipę, my od razu znaleźliśmy, nie mieliśmy akurat z tym wiekszego problemu, pewnie chodzi tu też i o region (my juz jesienia zaklepaliśmy, od wykańczania wnętrz też już mamy uzgodnione, tak wstepnie),a teraz bliżej wiosny będzie może i trudniej, bo jednak duzo osób się buduje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onazis!

Wielkie dzieki za życzenia!

A jak Twoja mała Kobietka?

 

Czekam na obiecane zdjecia z kanarkowego pokoju:yes:

 

Serdeczne dzieki za pamiec! Nasz Skarb gigancik rosnie w oczach, 8y miesiac i wazy 10 kg, zdrowa, silna i przecudowna, to jej pokoik. Czekamy jeszcze na naklejki na sciany Fisher price. Pozdrowionka!

20110222729.jpg

20110222732.jpg

20110222733.jpg

20110222736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, zamierzam budować w tym roku M42c w odbiciu lustrzanym. Czy możecie podesłać mi kosztorys takiego domu na maila [email protected] ???? Z góry dziękuję

I jeszcze pytanie, czy nie ma problemów technicznych z przeniesieniem kominka w róg pokoju (ściania gdzie jest garderoba i mały pokój).

Chodzi przede wszystkim o konstrukcję dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje zdjecia dachu pokrytego dachowka Jungmeier Universo Czarna Angoba i jakies opinie o tej dachowce. Dzisiaj dostalem na nia wycene: 21.885 tys. zl z orynnowaniem Galeco, jest to cena netto, dojdzie 23% VAT :( Powierzchnia dachu 301 m2 ( kat 30 stopni ) Jest ktos kto nia przykryl dom???? Pozdrawiam Serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ktos robił tradycyjne fundamenty pod przemyślany? Wykopane w ziemi i zalane betonem inaczej niż jest w projekcie.

I mam jeszcze pytanie odnosnie podciągów wewnątrz budynku. Czy trzeba najpierw wybudowac sciany wewnętrzne żeby je oprzeć na scianach czy można dobudować później pod podciągiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rodzinę "Przemyślanych"!

Przez ostatnie trzy dni każdą wolną chwilę pochłaniało mi czytanie tego forum. Moje gratulacje dla Postihal'a i onazis1974 za wspaniałe domki i za radość jaką wszczepiacie w forumowiczów, aby czerpali z budowy i ciężkich prac przy swoich wymarzonych czterech ścianach. Za cenne uwagi i nieocenioną pomoc wielkie dzięki. I choć ja jeszcze nie buduję, jednak wątek tego forum czytałam z zapartym tchem. A, że jestem kobietą więc nie mogę pominąć gratulacji z okazji powiększenia się rodziny – już tej prywatnej! Mam nadzieję, że maleństwa rosną zdrowo. Tego Wam życzę.

M42 bardzo mi się podoba, to jest to, czego szukam od dawna. Jednak mąż mój nie jest nim zachwycony, bo…. On widzi tylko liczby, a podany koszt przez MURATORA nie należy do satysfakcjonujących. Mam prośbę do wszystkich forumowiczów – jeśli wasze kosztorysy są bardziej obiecujące to proszę o przesłanie na maila: [email protected].

Onaziz1974 – Twoja ekipa zdaje się jest niedroga, a wiem, że mieszkasz niedaleko mnie, więc może i ja mogłabym skorzystać z ich fachowości. Proszę o jakieś namiary.

A wracając do projektu, czy w miejscu spiżarni mogłoby powstać coś w rodzaju aneksu biurowego? Pomyślałam, że mogłabym przesunąć ściankę graniczącą z kuchnią o jakieś 0,5 metra na niekorzyść kuchni, zlikwidować boczne wejście do niej a w spiżarni ustawić tylko biurko z komputerem. Macie już dom wybudowany i widzicie jak to wygląda „na żywo”, więc jest wam łatwiej to ocenić.

Podpowiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako nowy użytkownik chciałbym powitać wszystkich i jeśli to możliwe to poprosić o kosztorys Domu "przemyślany" bardzo odpowiada mi projekt nr III ale każdy kosztorys pomoże :) mail : [email protected]

 

Czy są osoby z dolnośląskiego które budują ten dom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...