Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Od kilku miesięcy śledzę wasze wpisy na temat przemyślanego i coraza bardziej jestem przekonana właśnie do tego projektu. Czy mogę prosić o kosztorys na priv?

Z góry bardzo dziękuję.

 

Poniżej adres:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich!

Mam pytanie odnośnie ceny jaką płaciliście za wykonanie fundamentów, ścian zewnętrznych, podciągów i wieńców, bo jestem obecnie na etapie stawiania ścian zewnętrznych i fachowiec za same ściany zewnętrzne z podciągami i wieńcami zaśpiewał sobie 20tyś., czy to dużo? z jakimi kwotami Wy się spotkaliście?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy na etapie ścian zewnętrznych. Moja ekipa za wykonanie fundamentu, ścian wewnętrznych, zewnętrznych podciągów, wieńca, komina weźmie 23.000 zł W tej cenie mieściło się również wytyczenie fundamentów przez geodetę ,wykopanie koparką oraz rozłożenie kanalizacji :))) Budujemy w okolicach Zduńskiej Woli woj. łódzkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za fundament ( z ociepleniem ) sciany zewnetrzne i dzialowe, kominy, wience i podciagi zaplace 38.000 tys.

Za polozenie drzewa na dach 9.000 tys a za pokrycie dachu z rynnami i obrobkami ( na gotowo ) 16.000 tys. Cala robocizna za stan surowy otwarty to 63.000 tys. Buduje w Pabinicach woj. lodzkie, wiem ze to duzo, ale ekipe mam Super. Nie musze codziennie siedziec na budowie i patrzec im na rece. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wymiary salonu.Mieszkamy teraz na 60m w blokach i jakoś dajemy rade a fiksuje przy 30-sto metrowym salonie i myśle ze będzie za mały-)czekam tylko na wszystkie dokumenty i chcę już zacząć budowe,można zwariować od ciągłego zastanawiania sie nad szczegółami projektu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich forumowiczów .Przymierzam się do projektu M42d , zamierzam budować w Łodzi .Czy jest ktoś na forum kto realizuje bądź będzie ten projekt .Pozdrawiam i prosze o kontakt Jurek-Łódź :rolleyes: [email protected] Edytowane przez Jurekfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

pytano czy ktoś bedzie stawiał Przemyślanego w okolicach Łodzi,my bedziemy budować w Bełchatowie więc jeżeli to nie za daleko to jak dobrze pójdzie to we wrześniu chcemy zrobić stan zero i czekać do przyszłej wiosny na dalsze prace.Na dzień dzisiejszy to składamy o WZ i mam nadzieje ze do września wszystko zostanie załatwione.Jaceg80 stawia w pabianicach więc najlepiej skontaktować sie z nim,bedzie bliżej z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Projekt podstawowy przemyslanego wybralam z mezem juz bardzo dawno. Teraz czekamy tylko na pieczatki ze starostwa o pozwolenie na budowe :) Chcielibysmy sie dowiedziec ile sztuk suporexu potrzebujemy?? Chcielibysmy na dniach juz wlasnie to kupic a niestety nie mamy przy sobie zadnego projektu :/ Z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.Przymierzamy się z mężem do budowy Przemyślanego 42c, w związku z tym mam pytanie,czy ktoś wybudował, lub buduje ten wariant w Poznaniu lub okolicy?Pozdrawiam i proszę o kontakt na forum lub na e-maila [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przez ostatnie miesiące obserwowałem jak powstają "Przemyślane".

 

Teraz bym chciał się pochwalić postępem na mojej budowie.

 

Fundament już prawie gotowy!!!

 

My wzmocniliśmy go z względu na to że strop będzie z betonu, poddasze użytkowe i kąt nachylenia 30°

DSC02095.jpg

DSC02108.jpg

DSC02145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kedzior, co masz na mysli mowiac ze wzmocniliscie fundament? Ja tez bede mial kat 30 stopni, ale strop drewniany. Wylalem tylko szersza lawe 60cm. Czy dokonales jakis zmian z wysokoscia muru, moze tez dokladasz jakis pustak na wysokosc? U mnie ekipa wchodzi w czerwcu murowac :) juz sie doczekac nie moge. Pozdrawiam i czekamy na wiecej zdjec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie kierujemy podziękowania do Postihal za przesłanie rzutów i kosztorysu ogólnego :)

 

W związku z koniecznością wystąpienia o kredyt a budowę wymarzonego domku :) prosimy o przesłanie harmonogramu i dokładnego kosztorysu na potrzeby banku, będziemy baaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczni. Nasz mail to: [email protected]

 

Mamy pytanko do wszystkich sympatyków "przemyślanego" czy może ktos buduje go w woj. mazowieckim, dokładniej w okolicach Siedlec.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...