Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Our House (M31 Nasz Dom)


Ushi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zrobiłem powtórną selekcję okien (ok. 25 m2 z roletami, jednostronny kolor) i to co mi się zostało na placu boju:

 

- Aluplast Ideal 4000 (Irplast Toszek) - cena ok. 15700,- w cenie rolety, jeden napęd elektryczny, po dwa okucia antywyważeniowe, okucia Maco, klamki Secustic

- Salamander Streamline (Oknodom Lublin) - ok. 16480, - w cenie rolety z jednym napędem elektrycznym, okucia Roto, klamki Secustic

- Veka Perfektline (KNS) - ok. 16800,- w cenie rolety, jeden silnik do rolet, okucia Roto, klamki... nie pamiętam...

- Veka Koncept (Oknoplast Kraków) - ok. 18490,- w cenie rolety, jeden silnik do rolet, okucia Maco, po jednym zaczepie antywyważeniowym, klamki Secustic, częśc profilu oklejanego barwiona w masie

 

Co byście wybrali? Czy warto dołożyc tej kasiory i pokusic się o Oknoplasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ushi

budowy niestety nie da się zaplanowac z zegarkiem w ręku chyba że z prefabrykatów a i tak różnie bywa bo przeszkodzic może i pogoda, i niesłowna ekipa.

 

U mnie opóźnienie już ponad dwa miesiące - to tak co by Ci było lżej. U mnie w dzień terminu oddania zalewali strop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak by tak nie było tych przerw to może już bym zamknął stan surowy i powoli bym się do elektryki szykował. A tak to dopiero za miesiąc okna...

 

Fajnie by było jak by się udało jeszcze w tym roku tynki położyc... chociaż w listopadzie może byc kiepsko... Wylewki raczej już wiosną... obawiam się tego nadmiaru wilgoci zimą wewnątrz budynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie za daleko! :evil: :wink: :lol:

Nie martw się, skoro Ushi zaprasza to podjedziemy, popstrykamy i wrzucimy fotki, gdzie trzeba :D . I wszyscy wreszcie będą oglądać, a jest co - domek marzenie, zwłaszcza w porannej jesiennej lekkiej mgle pięknie wygląda. Ma się to szczęście i obserwuje w drodze do pracy (niestety z daleka :-? .

Sławek, jeśli pytasz o nas to jeszcze troche potrwa, ale chcemy dość szybko zamieszkać, bo drogo utrzymywać mieszkanko i dom, a tak to jedno pójdzie do obcych i będzie może trochę kaski na wykończenia...

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...