Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt SŁONECZKO pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D My o nim myślimy, ale zastanawiamy się też nad D06 z Muratora- koszta. Domek jest idealny- dla nas oczywiście i naprawdę ładny! Szczególnie ten taras- zadaszony. Spełnia wszystkie nasze potrzeby. Jednak D06 jest tańszy i dlatego zasatanawiamy się, ale mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji.

pozdrawiam i jeszcze coś spróbuję napisać później.

:D :D :D

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Słoneczko małe kosztuje 133.000 bez instalacji, DO6 wg Muratora, 130.000, ale z instalacjami, jednak czytałam tu na forum, że można go wybudować za mniejsze pieniądze...

My myślimy............

Narazie wszystko jest w sferze marzeń i wirtualnych przechadzek po domach- rzutach, elewacjach itp.

Ale Słoneczko nas naprawdę urzekło :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zgadza 133 tys. zl, ale netto :evil: . Faktycznie, D06 jest bardzo fajny, ale metraz jest b. maly :( . Ja teraz mieszkam w mieszkaniu o pow. 71 m kw. i w domku chcialabym miec przynajmniej 20 m kw. wiecej. Bo 70-80 m to naprawde malo. Ale faktycznie, jak nie stac kogos na wiekszy metraz, to i to dobre, bo przynajmniej na swoim.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w dokonaniu ostatecznej decyzji :wink: .

P.S.

A moze ktos podsunalby jakis projekt o pow. 95-110 m kw. niedrogi w budowie. Bede wdzieczna za kazda sugestie.

Pozdrawiam jeszcze raz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zasugerować to podobny do Słoneczka, ale wygodniejszy jest domek z Domusa PLEJADA. Jeśli bez garażu to zmieścilibyście sie w podanym metrażu. My go budujemy. Zmiany jakich dokonaliśmy to:

-powiększenie mniejszej łazienki i wstawienie tam prysznica,

-wyjśce z pom.gospodarczego do ogrodu,

- zrobienie daszku nad oknem kuchennym jak w MERKURYM.

Nie podaję linka, jest wcześniej w którymś z mioch postów.

Fajnie, gdyby ktoś zdecydował się na ten projekt bo jest nowy i jesteśmy pierwszymi nabywcami . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Wycena Plejady to 220 tys. Mamy stan surowy zamknięty i na razie zgodnie z kosztorysem. Pozdrawiam

 

 

No, Darku, a ja czekam na fotki Twojej Plejady w stanie surowym. Rozmyślam czasem o tym projekcie, bo ciągle bardzo mi się podoba. Nie sądzisz, że ten daszek nad tarasem będzie w porze jesienno-zimowej zabierał światło z salonu ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam .My również chcemy wybudować nieduzy dom .Chyba przejrzeliśmy wszystkie projekty ,szukamy juz 4 lata .I wydaje się nam że Słoneczko -jest to dom z przyzwoitym metrażem 108 m ( wersja duża) i koszt budowy też nie powinien nas przerosnąć.Przedewszystkim szukaliśmy domu z dachem dwuspadowym . Chętnie posłucham dorych rad jeżeli ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu lub przymierza sie do niego.Jesteśmy z lubuskiego . :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...