Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt SŁONECZKO pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Mnie też się podoba słoneczko, ale Żonie niestety nie. Jeszcze nie wybraliśmy projektu, ostatnio na tapecie mamy LMP 60

http://www.lipinscy.pl/14090.xml?filter=colorchange&page=1

http://www.lipinscy.pl/upload_module/project3d_big/p60front.jpg

Oczywiście będzie trzeba ograniczyć ilość okien dachowych :), zmniejszyć okna na klatce schodowej i coś pewnie jeszcze...., generalnie ograniczać wszystkie kosztowne pierdoły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź .Przedewszystkim interesuja mnie koszty i co zmieniłeś(aś) w projekcie nie bardzo podoba mi sie układ wejścia do pokoju, który znajduje się przy łazience (tego większego pokoju),czy zmieniłeś miejsce dla wc ,jeżeli masz jakieś zdjęcia to prześlij, napisz skąd jesteś ( my jesteśmy z lubuskiego ).Jeżeli chcesz to napisz na prv. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Mam kupiony kosztorys z firmy Domus projektu Słoneczko wersja duza -103000 zł materiały plus robocizna .Ładny projekt i mam przeznaczone 200000 zł pod klucz za pewne nie od razu w ciągu roku lub dwóch lat ale postaram się wybudowac ten dom za taka cenę ( bez cudów w środku -oczywiście wykończone podłogi,kominek ,łazeinka , wc i super kuchnia -to będzie moje trzecie mieszkanie więc buduje go dla siebie a nie dla wroga -pozostałe mebel z poprzedniego mieszkania)Słucham wszystkich opini i dziękuję za zdjęcia jeżeli ktoś ma tego projektu ,OPTYMISTKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 5 weeks później...

Dziękuję Rom za link. Mam prośbę do osób mieszkających w Słoneczku - jak wam się mieszka? które rozwiązania sa dobre, a które do bani?

 

Wąska działka powoduje,że musiałbym zrezygnować z okna na ścianie szczytowej. Czyktoś tak zrobił i jak to wpływa na doświetlenie pokoju dziennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rzuty wydaje mi się, że rzeczywiście likwidacja tego okna w pokoju dziennym spowoduje,że będzie on słabo doświetlony. Pozostały by wtedy tylko podwójne drzwi balkonowe. Według mnie przydałyby się na tej ścianie obok drzwi balkonowych dodatkowe okna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...