Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ewy i Łukasza


Luk_Ewa

Recommended Posts

Wpadłam tylko zerknąć a utknęłam na dobre w tym waszym dzienniku! Po pierwsze zobaczyłam domek który jest bardzo podobny do naszego- garaż niżej z przejściem pod schodami- coś czego nie mogły wyobrazić sobie moje zwoje mózgowe - zobaczyłam na waszych fotach! Po drugie- chce mieć takie drzwi wejściowe! Po trzecie- przekonaliście mnie do drzwi wejściowych wykonanych przez stolarza a nie z płyty. Jak rozwiązaliście sprawę poręczy na piętrze? Będę tu wpadac i wam dopingować jeśli pozwolicie. Pozdrawiam

pap

 

Witaj,

cieszę się, że Ci się podoba. Poręczy jeszcze nie mamy. Niewykluczone, że jutro będzie. Jak tylko mi ją zamontują, to umieszczę zdjęcia w dzienniku. Tralki będą białe, poręcz w tym samym kolorze co stopnice.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, tyle nic nowego nie było, a tu taaaka niespodzianka :o Kuchnia fajna, ale salon i meble w nim - przepiękne :o A.. drzwi jeszcze - piękny kolor i te dwuskrzydłowe z szybkami to takie jak mi się marzą :roll: Mogę poznać cenę (może być na priv). Jestem pod ogromnym wrażeniem :D

Miałam już dawno zapytać, czy te belki w pokojach na poddaszu to są belki stropowe czy ozdobnie dodane??? Cudowne som... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Łukasz

Spokojnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wraz Mężem. My już spędzimy je w domu, mieszkamy już 10 dni i jest wspaniale. Problem wilgoci mielismy, ale zainwestowaliśmy w osuszacz, mamy duzo drewna (stropy drewniane, podłogi drewniane, instrumenty) więc musieliśmy coś z tym zrobic w miare szybko, ogrzewanie ścienne bez zarzutu, jedyny problem że jest za ciepło zjeżdżamy cały czas z temperaturą mamy juz ustawione na 12 stopni a w domku wciąz za ciepło ( a jestem zmarzluchem więc rzeczywiście jest cieplo no i te mrozy na zewnątrz do minus 15), palimy w naszym piecu kaflowym i to tez może przez to

tak jak myślałam cisza i spokój, tylko patrzę na prognozy pogody czy mają być obfite opady śniegu bo wtedy trzeba będzie zaparkować przy drodze na dole (mamy około 120 metrów drogi dojazdowej do domku)

sliczne macie wnętrza (ja tez mam biała kuchnię i drewniany blat, chyba taka moda teraz, nie?)

pozdrowienia dla rodzinki

boslak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Łukasz

Spokojnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wraz Mężem. My już spędzimy je w domu, mieszkamy już 10 dni i jest wspaniale. Problem wilgoci mielismy, ale zainwestowaliśmy w osuszacz, mamy duzo drewna (stropy drewniane, podłogi drewniane, instrumenty) więc musieliśmy coś z tym zrobic w miare szybko, ogrzewanie ścienne bez zarzutu, jedyny problem że jest za ciepło zjeżdżamy cały czas z temperaturą mamy juz ustawione na 12 stopni a w domku wciąz za ciepło ( a jestem zmarzluchem więc rzeczywiście jest cieplo no i te mrozy na zewnątrz do minus 15), palimy w naszym piecu kaflowym i to tez może przez to

tak jak myślałam cisza i spokój, tylko patrzę na prognozy pogody czy mają być obfite opady śniegu bo wtedy trzeba będzie zaparkować przy drodze na dole (mamy około 120 metrów drogi dojazdowej do domku)

sliczne macie wnętrza (ja tez mam biała kuchnię i drewniany blat, chyba taka moda teraz, nie?)

pozdrowienia dla rodzinki

boslak

 

Joasiu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Niech się Wam dobrze mieszka w nowym domu! Gratuluję tempa prac na budowie i przeprowadzki przed świętami! My też chcieliśmy spędzić te święta w nowym domu, ale się nie udało. Piszesz że macie piec kaflowy. Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Jeśli możesz, proszę podeślij mi zdjęcie na PW. Zastanawiamy się z żoną nad tym czy zamiast kominka nie zrobić piecyka żeliwnego lub właśnie kaflowego. A co do odśnieżania, to też będziemy mieli ten sam problem, tylko u my mamy tego o połowę mniej niż wy.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...