Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

..a ja jeszcze myślę, że zapomniałeś dodać + stacja uzdatniania wody, którą przecież posiadasz ;)

 

Jasne, ale to tylko brak kamienia. Zresztą nie wszędzie w Polsce jest twarda woda. Ale jeszcze o jednej ważnej rzeczy trzeba powiedzieć-dobra wentylacja. Wentylacja to podstawa żeby nam grzybek się nie pojawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam, ja uzytkuje taką kabine od 1,5 roku. mam odpływ viega i kabinę z dwóch tafli szkła docinanych na zamówienie. niestety, pod ścianka boczna konieczny był przezroczysty silikon, bo woda wyciekała. teraz nie ma problemów, a sprzątanie takiej kabiny to 5 minut, i to nie codziennie. no i wygodna przestrzeń (1x1,2m), szczególnie gdy w domu jest inwalida.

http://i1.fmix.pl/fmi2954/95be3496000eb60a4d3c5529/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwszym prysznicu podam ci adres gdzie masz piwo przesłać;)

 

Tak Zielony ogród, brodziki to jest wymysł marketingowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy, ok ;)

 

A w kwestii prysznica, wygląda ciężko?

Powiem szczerze, że mnie się podoba, zwłaszcza że po zafugowaniu zupełnie zniknęły te plastry...

 

Wygląda super, a przede wszystkim inaczej jak wszystkie;)

 

Aaa i jeszcze jedno magduska, wygląda seksi i podejrzewam że taki będzie;)

Ale ze mnie zboczuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, że trafiłam na ten temat :)

Też planujemy prysznic bez brodzika.

Czy odpływ centralny technicznie jest dużo gorszy od liniowego? Czy raczej przemawia za liniowym kwestia spadku i kafelkowania (że niby łatwiej)?

Bo ceny to są zabójcze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, ciekawe czy mój mężuś będzie podobnie nakręcony :oops::cool:

 

Aaaa to już zależy w dużej mierze od ciebie;)

Nigdy nie widziałem kąpieli pod prysznicem z otoczaków na youtube:D

No mówiłem że ze mnie zboczuch.

 

Czy odpływ centralny technicznie jest dużo gorszy od liniowego? Czy raczej przemawia za liniowym kwestia spadku i kafelkowania (że niby łatwiej)?

Bo ceny to są zabójcze :o

Jakie zabójcze? Taniocha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to już zależy w dużej mierze od ciebie;)

ja tam wiem, co dokładnie zależy ode mnie ;)

zastanawiam się jedynie czy otoczaki, masaż i ogólnie klimat tej łazienki wprowadzą Go w odpowiedni nastrój ;):yes:

Nigdy nie widziałem kąpieli pod prysznicem z otoczaków na youtube:D

No mówiłem że ze mnie zboczuch.

hyhyhy, dokładnie - zboczuch z Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesteśmy na etepie wyboru odpływu liniowego. Męczą mnie dwie rzeczy ;) Jak dobrać najwłaściwszą długość odpływu (kabina będzie o wym. 120 cm x 90 cm), oraz jaka powinna być optymalna przepustowość odpływu, aby woda z obficie ;) używanej deszczownicy regularnie spływała do kanalizacji.

Dzięki za ewentualne rozjaśnienie tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesteśmy na etepie wyboru odpływu liniowego. Męczą mnie dwie rzeczy ;) Jak dobrać najwłaściwszą długość odpływu (kabina będzie o wym. 120 cm x 90 cm), oraz jaka powinna być optymalna przepustowość odpływu, aby woda z obficie ;) używanej deszczownicy regularnie spływała do kanalizacji.

Dzięki za ewentualne rozjaśnienie tematu :-)

 

Przepustowość odpływu nie może być mniejsza niż maksymalna wydajność deszczownicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesteśmy na etepie wyboru odpływu liniowego. Męczą mnie dwie rzeczy ;) Jak dobrać najwłaściwszą długość odpływu (kabina będzie o wym. 120 cm x 90 cm), oraz jaka powinna być optymalna przepustowość odpływu, aby woda z obficie ;) używanej deszczownicy regularnie spływała do kanalizacji.

Dzięki za ewentualne rozjaśnienie tematu :-)

 

Mam taką właśnie kabinę,ogromną deszczownię 430x300 i odpływ Winkiel.Woda spływa bez problemu.

Edytowane przez kgolebiowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to efekt (jeszcze bez ścianki):

 

http://decoratorium.blox.pl/resource/lazienka_3.jpg

 

witaj Darcy, bardzo mi sie podoba Twoja łazienka z wyjątkiem tego odpływu właśnie.

Moim zdaniem do tych płytek i stylizacji retro odpływ liniowy absolutnie nie pasuje :( tu powinien być klasyczny kwadratowy zamiast jednej czarnej płytki, poza tym samo wykonanie jest niespecjalne, zauważyłam już w tym wątku, że często odsuwa się odpływ od ściany, przez co powstaje tam taki spadek śmieszny, nie wiem w ogóle czemu to ma służyć?

ps nie umiem jeszcze wrzucac tu zdjęć wiec dam link do mojego odpływu w galerii na innym forum

http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403046,2,11,lazienka0213.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...