Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Posiadam takie w obustronnym kolorze. Wysoka jakość wykonania, nie mam żadnych negatywnych uwag. W tym samym czasie znajomi montowali okna VIDOK. Na pierwszy "rzut oka" widać że nasze są przynajmniej o klasę wyżej :D

 

Proponuję jeszcze sprawdzić wszystkich dystrybutorów Jezierskiego w swojej okolicy. W moim przypadku różnica na całości była prawie 2.000 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam okna Jezierskiego , model Rondo , kolor złoty dąb dwustronny,

są naprawdę super wykonane! okleina imituje drewno prawie nie do poznaki, no ił łady maja ten złoty dąb ,

naprawdę jest złoty, a nie brązowy , jak popatrzę z dalsza to widać różnice miedzy moim złotym dębem a sąsiada

A poza tym firma słowna i wywiązująca sie z zobowiązań

POLECAM!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...trudno jest chwalić firmę z która sie współpracuje - można zostać odebranym na opak ale padłem tu już podany i czuje sie jakby wezwany do tablicy by kilka slow powiedzieć

Jeden z niewielu producentów sztywno trzymających sie zasady - jak czegoś sie nie da wykonać, co przekracza dopuszczalne normy, nie jest zgodne z zaleceniami systemu - nie ma szansy by takie okno wykonali nawet bez gwarancji

Jeden z niewielu producentów u których serwis firmowy działa i to działa sprawnie

Sam produkt - Schuco - jest uznawany przez ludzi z branży za najwyższą półkę jakościowo-wytrzymałościowa

Realnie jak czegoś sie nie da wykonać w Schuco a inni chcą i dają jeszcze na to gwarancje coś już jest nie tak u innych i winno dać do myslenia

Oczywiście mogę zostać odebrany jako wyjątkowo nieobiektywny ale Ci co mieli okazje mnie poznać wiedza ze lizusem nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyżka dziegciu w tej beczce miodu:

http://forum.muratordom.pl/okna-jezierski,t58517.htm?highlight=jezierski

http://forum.muratordom.pl/okna-jezierski-dziwny-vat,t114122.htm?highlight=jezierski

na forum jest bardzo dużo postów dotyczących tego producenta - pozytywnych.

faktycznie dodałbym jeszcze temat dotyczący rolet jakie Jezierski montował z Alutechniki

Co do dziwnego VAT-u to nie firma jest winna tylko dealer który chciał ukryć to i owo licząc na to ze klient nieswiadomy

Ha ha ha Formowicz nieswiadomy - oj naiwny dealer naiwny :lol:

Ale per saldo faktycznie więcej dobrego niz złego sie mówi o tej firmie na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też zdecydowaliśmy się na Jezierskiego (montaż za ok. 6 tygodni). A szukaliśmy długo i w wielu firmach. Początkowo byliśmy nastawieni na profile Veka. Udaliśmy się do Oknoplastu -ale nasz lokalny dystrybutor nie prowadzi rolet podtynkowych :-? (nam zależało na jednoczesnym montażu). Potem trafiliśmy do Vidoku -ale firmę "przerosło" zamówienie na drzwi tarasowe przesuwne... Kilka razy zmieniali koncepcję -czy mają byc w jednaj ramie, czy w trzech, sposób montażu taki czy inny -itp. itd... Nawet cenowo strasznie "mieszali" -jednago dnia wycena opiewała na 14,5tys a drugiego na 18tys :o !!! (Przy tym samym kolorze i wymiarze okien!). Pan z salonu chciał nas zachęcic do ich przesuwki -zawożąc nas nawet do domu w którym taką zamontowali -odniósł odwrotny efekt -drzwi chodziły bardzo ciężko, uszczelki powypaczane (drzwi miały 3 m-ce) -po prostu klęska! W końcy trafiliśmy do Jezierskiego -ale bez większego przekoanania -sądziliśmy, że to "za wysokie progi" :wink: A tu miłe zaskoczenie -wycena wyszła taniej nawet niż w Vidoku. Kolorów wybór taki -że aż zawrót głowy (zdecydowaliśmy się ostatecznie na Canadian). I w standardzie -to co u innych wymagało dopłaty -np klamki i zaślepki w korze sterego złota. Zobaczymy czy po montażu też bedę taka zadowolona :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o szybach k=0,7? czy to jest podwojna szyba czy potrojna? czy moze mysle pojecia? A warto to zastosowac??

jest to pakiet 4/12/4/12/4 znaczy sie ma trzy szyby - znaczy sie trzyszybowy ale.... ale trzy szyby tworzą dwie komory - znaczy sie jest to szyba dwukomorowa :lol:

Czy warto? zależy za ile i ile szkła masz w domu

Przy tradycyjnych projektach raczej gra nie warta świeczki

przy dużych przeszkleniach - warto sie zastanowić

dopłaty do k=0,7 nie są już tak duże jak kilka lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna, piszesz, że klamki w kolorze starego złota w standardzie. Dziwne. My musieliśmy dopłacić,. żeby w oknach koloru orzech nie mieć czarnych klamek.

Dziwne :o Mi w salonie jeszierskiego powiedziano, że do koloru Canadian - ich program automatycznie dobiera klamki i zaślepki "stare złoto" -zresztą potwierdzono mi to także u samego producenta... może z orzechem jest jakoś inaczej? :-? (W Vidoku za 1szt zaślepki na zawias wołli ok. 15zł -co przy oknach do całego domu tworzy niemałą sumkę....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....pierwsze słyszę by była jakakolwiek dopłata za kolor klamek czy tez za klamki z kluczykiem jak pojawiają sie okucia WK

Coz....dealer zarobił ekstra

Do pewnych kolorów standardowo pojawiają sie klamki w jakimś tam kolorze

mahoń, meranti - brązowe

zloty dąb - złote

orzech o ile dobrze pamiętam także zlote

ale zawsze można samemu wybrać kolor klamek jaki sie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No cóż, dzwoniłam do Jezierskiego i faktycznie złote klamki są w standardzie przy tym kolorze. Wynika z tego że dałam się skroić. :evil:

 

Biedactwo ;) chyba dlatego warto sprawdzac wycene w dwoch punktach.. kto nie ma nic do ukrycia nie bedzie mial zalu. Ja mam w swoim miescie konkurencyjnego dealera w ramach jednego Producenta i nawet nie zabiegam o wylącznosc, mimo iz nasze obroty to dwa rozne bieguny.

 

Ale.. nieladnie ze ktos na Jezierskim chce dodatkowo robic takie male przekreciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...