Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
ALe musisz przyznać Jareko, że zbyt długo Jezierski czekał z informacjami uwiarygodniającymi jego dobrą sytuację finansową. A dla mnie tym było info ze wczoraj

utrzymujące promocje przy zmniejszonej zaliczce.

 

Nadal uważasz,że Jezierski znajduje się w dobrej kondycji finansowej ? Nadal sądzisz,że myliłam się kiedy napisałam,że utrzymanie tej promocji powiązane ze zmniejszeniem kwoty zaliczki nie świadczy o niczym innym jak tylko o tym,że firma potrzebuje gotówki i postanowiła uatrakcyjnić swoją ofertę . Zaczął się luty, a ludzie na okna czekają od września .Jezierski nie ma z czego zrealizować ich zamówień . Tylko pozazdrościć tak wspaniałej kondycji finansowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samar - pytasz, więc odpowiadam : nie sądzę tak jak wcześniej. To faktycznie była walka o nowe zlecenia. Chociaż ja im wpłaciłem nowe, stuprocentowe zaliczki. Wierzę że problemy się rozwiążą i wiosna będzie lepsza.

Tylko krowa nie zmienia poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z założenia jestem pesymistą. Takei firmy nie upadają. Mogą mieć przejściowe kłopoty, mogą się zmniejszyć, ale nie upadają. Poza tym też nikt na naszym rynku nie kupi takiej firmy (panuje ogólna nadpodaż możliwości produkcyjnych) więc nie mają wyjścia i muszą działać (choćby mieli wyprzedać połowę majątku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Na stronie Jezierskiego zamieszczono informację o 7-letniej gwarancji na okno Premium Ultra.

http://www.jezierski.com.pl/?mid=actual&did=49

W salonie firmowym oferują - 5 lat gwarancji na ten produkt.

Faktem jest, że niektóre firmy sprzedające/montujące wydłużają gwarancję producenta - ale żeby skracać ?

Chyba że ma to związek z obecną sytuacją i niepewną przyszłością producenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Interesują mnie wymiary okien Jezierskiego. Czy firma wykonuje okna na wymiar, czy produkuje okna typowe? Próbuję znaleźć, ale dopiero zaczynam "zabawę" z budowaniem i poruszam się raczej po omacku w totalnej ciemności. Czy ktoś mógłby pokazać mi kierunek ku jasności?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam,

mam dwa zapytania, jeśli można

końcówka zeszłego roku to dyskusja o podejrzeniu kiepskiej kondycji finansowej - coś się wyjaśniło? oraz te opóźnienia realizacji - czy nadal są?

w maju zeszłego roju pojawił się post z zapytaniem o jakośc montażystów, i opinie o lubelskim dealerze Jezierskiego - firma ART-BUD, właściciel Artur Kowalski, i zaraz odpowiedź, że opinii nie znamy, bo krótko działa. czy coś się zmieniło?

 

jestem na etapie finalizowania zamówienia (decyzji, która firma) i oferta Art-Budu jest sporo tańsza od Oknoplastu - także skłaniałbym się ku Jezierskiemu - ale jeśli mają być duże opóźnienia, czy upadek (tfu, tfu,) firmy - to się mocno zastanawiam

 

Jareko, wysłałem prośbę o wycenę Twojej obecnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam jestem praktycznie na 99% zdecydowana na Jezierskiego okna elitha termo pakiet trzyszybowy, priemium wychodzi zbyt drogo jak na moja kieszen i moja stolarke gdyz za same okna obusrtronny kolor zaplace z przesuwana witryna niecko ponizej 26tys z montazem w elicie thermo i dodam ze to najkorzystniejsza wycena ktora robilam na okna.Okna chcialam zamowic do konca grudnia z uwagi na promocje a czy w razie czego moge liczyc ze prlmocja sie przedluzy do np stycznia?Jak cos wiecie to piszczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze jestem w dosc nieytpowej sytuacji.Nie mam jeszcze wymurowanych scian szczytowych a chcialam zamowic okna lapiac sie na promocje i z obawy o rosnace ceny.Budowlancy wiedza ze przy scianach szczytowych beda scisle murowali otwory okienne pod zamowiony wymiar okna.Ale czy to nie ryzyko??Przyznam szczerze ze robilam wyceny luty 2011 i ceny byly nizsze nawet rzedu 3,5 tys zl.Okna mi sie podobaja jestem zdecydowana ale nikt nie da mi gwarancji ze w marcu jak beda sciany kupie za te same pieniadze co teraz mam wycene,a nie wspomne o innych duzo drozszych od wyceny Jezierskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...