Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czym odkurzacie kocioł i kominek??


mbied1

Recommended Posts

Czym odkurzacie kocioł (szczególnie na ekogroszek) i kominek ?? Ja kupiłem, jakiś tani odkurzacz z filtrem piankowym i harmonijkowym, ale gdy wciągnąłem pył z kotła to połowa wyleciała na zewnątrz odkurzacza brudząc mi kotłownie !!! Czy odkurzacze z workiem papierowym sa lepsze?? Czy tylko w pełni profesjonalne za 2 tys. z tym sobie poradzą?? Czy macie jakieś inne patenty? Bo nie sądze, że robicie to pędzelkiem czy czymś innym bo się bardzo pyli przecież. Napiszcice wasze sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno do czyszczenia kotła używałem separatora popiołu ale w tej chwili palę węglem i mam bardzo dużo popiołu i nie chce mi się bawić w przesypywanie Popiół usuwam z popielnika szufelką ale popiół z zakamarków kotła i z kominka obowiązkowo separatorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym odkurzacie kocioł (szczególnie na ekogroszek) i kominek ?? Ja kupiłem, jakiś tani odkurzacz z filtrem piankowym i harmonijkowym, ale gdy wciągnąłem pył z kotła to połowa wyleciała na zewnątrz odkurzacza brudząc mi kotłownie !!! Czy odkurzacze z workiem papierowym sa lepsze?? Czy tylko w pełni profesjonalne za 2 tys. z tym sobie poradzą?? Czy macie jakieś inne patenty? Bo nie sądze, że robicie to pędzelkiem czy czymś innym bo się bardzo pyli przecież. Napiszcice wasze sugestie.

 

Ja też kupiłem najtańszy (120zł)prosty odkurzacz przemysłowy z filtrem piankowym i papierowym workiem, kurz i śmieci wlatują do papierowego worka, nawet sadzę odkurzałem i jest ok! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...