Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jysk czy Ikea - jeżeli chodzi o kołdry i pościel?


Lataren

Recommended Posts

Koldry poduszki - JYSK (ale nie te najtansze) - maja chyba tez fajne promocje

posciel - trudno powiedziec - mam Ikee - na razie ok ale slysze glosy ze po 1wszym praniu robia sie koszmrane

w Jysku natomiast - sa moim zdaniem po prostu brzydkie :/ [ no ale gustibus ...itd.], nie kupilam bo mi sie nie podobaly wiec nic nie powiem o jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. najdroższe " przescieradlo z Ikei (z satynowanej bawełny) po niecalym miesiacu uzytkowania ma na swojej powierzchni takie "zbite" kuleczki (od otarc materialu o cialo)

 

Imho - to zenada zeby w takiej cenie sprzedawac szajs :evil:

 

w poscie wyzej piszac o "poscieli" mialam na mysli poszewki na koldre i poduchy

btw. w ikea dziwne poduszkowe wymiary 50/60 :-? ja zdecydowanie lubie wiksze poduszki 60/80 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...

Ja bardzo dlugo szukalam poduszki, ktora bylaby puszyta, miekka i zeby nie "sflaczala" po kilku dniach uzytkowania. W koncu kupilam w Jysku (jedna z drozszych ale byla akurat wyprzedaz, wiec znacznie taniej) i musze powiedziec - rewelacja.

Uzytkuje ja juz jakies pol roku i nadal puszysta jak na poczatku.

Generalnie bardzo rzadko zagladam do Jyska, jakos nie przemawia do mnie ten sklep:) ale jesli chodzi o posciel to wydaje mi sie, ze maja dobre produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam poduszki z ikei a kołdrę nie pamiętam skąd. Pościel kupuję w Ikei, pasuje jak ulał. Poduszki są mniejsze niż standardowo, ale dla nas w sam raz. Podoba mi się również szalenie pościel w H&M Home, ale niestety nie w każdym mieście mają placówki :( w Jysku nie podobaja mi się pościele, a jedna z droższych poduszek b. szybko mi się "skluszczyła" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jysk. Kupiłam chłopakom kilka dobrych lat temu,antyalergiczne. Kołdry te piorę z dwa razy w roku w pralce w 90 stopniach i nic się nie dzieje. Cenowo były średnie. Kupując je z myślą o wyrzuceniu po 2 latach,bo syn alergik "kurzowy",ale do dziś są miękkie i po praniu wyglądają jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Jeśli planujecie zmianę komfortu spania w swojej sypialni na swięta to polecam wizyte w Agata Meble :) Mają teraz ekstra promocję wszystkie materace w wymiarach od 80 do 200 x 200 cm oraz kołdry Hollofil Allerban o wymiarach 220x200 cm. Promocja jest ważna do do 23 listopada 2014 roku. Jeśli chodzi o pościel to też widziałam ciekawe wzory, ale nie przyglądałam sie zbytnio, bo to akurat mam i to kilka kompletów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam materac w Agacie i muszę powiedzieć, że lepiej nie słuchać pracowników którzy doradzają w wyborze. Ja wtedy za poradą pracownika kupiłam materac wyłącznie dla siebie o twardości H3, a ważyłam 65 kg. Jest zdecydowanie za twardy. Ale jeżeli chodzi o samą transakcję i dostawę z wniesieniem do domu, to tutaj wszystko było idealnie.

Jakiś czas później szukałam poduszki i trafiłam do innego sklepu, w którym nie dość że kupiłam idealną poduszkę, to jeszcze położyłam się na tym samym materacu który kupiłam i pracownik sklepu w sposób profesjonalny wytłumaczył mi, dlaczego źle mi się na nim śpi. Wtedy dopiero zraziłam się do pracowników w Agacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...