Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Słoneczka - Ciaszkowe zmagania na budowie


ciaszka

Recommended Posts

Jestem po trzydniowym odwyku :wink: ( co nie znaczy ,że nie podglądałam).

Kze nowa wiadomość - do piątku, tym razem do piątku ekipa chce skończyć mury i kominy oraz wylać chudziaka . A w środę zapowiedział się cieśla . Na razie na oględziny ale to już coś.Wyczytałam u Dominiki ,że więźba też może się nie zgadzać w wymiarach , nie muszę opisywać jak teraz wyglądają moje noce?

Mąż , niepoprawny optymista ,uparcie stoi przy tym by mieć zaufanie do ludzi.

Co się tyczy przyjaciół - rozumieją i wspierają. Niech im Bozia w dzieciach...

Sylvia , popracuję nad recepturą jakiegoś lekarstwa, to może przy okazji

:wink:

Amtla tobie też polecę jak zadziała:P

Na budowie koniec ważniejszych prac, murarze przyjadą jeszcze po więźbie do obmurowania i wyciągnięcia kominów. Potem jeszcze poprawki i piwniczka pod schodami. Teraz dom wygląda trochę głupio, brakuje mu przykrycia. Na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

popracuję nad recepturą jakiegoś lekarstwa, to może przy okazji :wink:

Amtla tobie też polecę jak zadziała:P

 

Jak zadziała, to ja poproszę podwójną dawkę.... :wink:

 

Bez przykrycia też już fajnie domeczek wygląda. Ale jak musisz, to na nie czekaj - będzie jeszcze ładniej :D

 

Ciekawie zapowiada się poddasze, może coś podpatrzę, bo ja ciągle w niepewności :roll:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gości i zapraszam do stołu :p

http://magicmoments.pl/images/gallery/image042.jpg

Dziękuję za życzenia Sylvia . Nie muszę chyba pisać ,że bardzo mi pomaga Twoje wsparcie . Będę szczęśliwa jeżeli chociaż w połowie mi tak dobrze pójdzie jak Tobie.

Dorotka miło mi ,że wpadłaś z wizytą do mojego dziennika :p

Ależ u ciebie to dopiero jest tempo , podniosłaś mi poprzeczkę :wink:

Tego mi było trzeba.

Serdecznie dziękuję za życzenia :D

Amtla to ty też rybka jesteś? Ale super , pokrewna duszyczka . Już dzisiaj wpraszam się do Ciebie w gości :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia :p

Sylvia , gdybym jeszcze raz mogła zacząć budowę ( czego sobie stanowczo nie życzę :p) to pewnie byłoby więcej zmian i mniej błędów. Podejrzewam ,że masz takie same odczucia. Niestety ,pomysły najczęściej rodzą się jak już jest za późno.Pośpiech też swoje robi :roll:

Dla Słoneczka jesteś pionierką, wiele skorzystałam z twoich rozwiązań . Za co niezmiernie dziękuję :p

Amtla trzy dni różnicy do przodu czy do tyłu? Bo ja blondynka jestem ( "tleniono" jak to się u nas mówi) i od soboty czekam na 18. Dopiero dzisiaj mnie olśniło ,że może do tyłu.Nie gniewaj się i przyjmij życzenia spełnienia wszelkich marzeń :p

Lecę się przefarbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...