Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Słoneczka - Ciaszkowe zmagania na budowie


ciaszka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 342
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Amtla , jestem pewna ,że już niedługo będę ci również gratulować :p

Nie mogę się doczekać końca budowy. Coraz bardziej mierzi mnie nasze mieszkanie. Nawet zapał do sprzątania jakiś nie bardzo :oops:

Basiab serdecznie zapraszam :p. Trzymam kciuki za terminy .

Dzięki Magi, chyba zainwestujemy w większego grilla. Twój jest akuratny :p / może skoczę do makro/

Do_rota jak ja bym chciała być na takim etapie jak u ciebie. Pomysł na taras nie mój ale też mi się podoba :p , nie wspomnę o choince w tle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia, wprawdzie nie mam nowych zdjęć ale wkleję adresy do starych. Może uda się otworzyć

http://ciachu.lua.pl/ab1.jpg

http://ciachu.lua.pl/ab2.jpg

http://ciachu.lua.pl/ab3.jpg

Cieszę się ,że nie zapomniałaś :p. Mogę się wstępnie wprosić na odwiedziny 23 lub 24 maja :roll: ?Jeżeli termin oczywiście pasuje.

Te dwa tygodnie przestoju na budowie bardzo mnie stresują. Martwię się czy okna i rolety przyjadą na czas. Poważnie mną trzepnie jak będzie poślizg.Mam zaklepanego inspektora z banku na 15 maja. Liczę na wypłatę transzy do 20 żeby kolejnym ekipom zapewnić materiały do pracy.

Kolejne trzy dni mam nadzieję się zrelaksować- jadę na trzy dni do Karpacza ( na szkolenie :wink: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia, wprawdzie nie mam nowych zdjęć ale wkleję adresy do starych. Może uda się otworzyć

http://ciachu.lua.pl/ab1.jpg

http://ciachu.lua.pl/ab2.jpg

http://ciachu.lua.pl/ab3.jpg

Cieszę się ,że nie zapomniałaś :p. Mogę się wstępnie wprosić na odwiedziny 23 lub 24 maja :roll: ?Jeżeli termin oczywiście pasuje..

śliczny domek

jasne że tak

 

Te dwa tygodnie przestoju na budowie bardzo mnie stresują. Martwię się czy okna i rolety przyjadą na czas. Poważnie mną trzepnie jak będzie poślizg.Mam zaklepanego inspektora z banku na 15 maja. Liczę na wypłatę transzy do 20 żeby kolejnym ekipom zapewnić materiały do pracy.

Kolejne trzy dni mam nadzieję się zrelaksować- jadę na trzy dni do Karpacza ( na szkolenie :wink: ) .

relaksuj się i od razu nastaw na poslizgi

przynajmniej potem ew. tylko się mile zaskoczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Sylvia przepowiedziałaś poślizg i to całkiem niemały. Od połowy maja miałam się cieszyć oknami i drzwiami a tu zaledwie cztery okna udało się ubrać. Jak zaczęły się poślizgi no na całym froncie. Ociepleniowcy przesunęli pracę za tydzień . Elektryk nie pokaże się dopóki okien nie będzie a hydraulik urobiony po pachy ( albo nawet po szyję). Nie wiem czy po raz kolejny nie będzie trzeba przekładać wizyty inspektora. Dobrze ,że się wcześniej zrelaksowałam :wink:

Agusia dzieci moje najbardziej cieszą się z grillowania na działce a jeszcze bardziej z rozpalanych ognisk ( udało nam się już spalić sporo ziemniaków :p).

Razem z córcią " praktykujemy" w ogródku na skarpie. Jak coś wyrośnie to się pochwalę . Nikt w nas nie pokłada wiary :roll: to i wstyd się przyznawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszka ja Ci dopinguje i wierzę w Ciebie i wciąż czekam na nowe foty hi hi ja oczekuje a sama nie za bardzo mam czas swoje wsadzić ale zaraz nadrąbię zaległości. Fakt że parę fotek się nie wczytuje się ale to chwilka i już będziesz miała wszystko oki.Z tego co widzę to z dni 22,26.01- 1, 02- 11.03- i 22. 04

Nie ma tak źle u mnie też chyba coś się nie wczytuje parę fotek ja Ci chciałam pisać ale czy to wypada jak czasem ktoś w pośpiechu robi niby nic złego ale ..... nie chce człowiek też nikogo poganiać :) :) :)

Ciaszka piszesz że coś z córcią działasz na skarpie -- zrób fotki i pokazuj jak najwięcej hi hi tylko nie myśl że ja taka ciekawska :lol: :lol: :lol: :lol: ale po to jest ten dział aby uczyć innych - nabieramy tu nie złego doświadczenia jeden od drugiego więc do dzieła ..Liczę na Ciebie ..... :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Tak apropo jesteś może gdzieś na fotce czy ja ślepa czy cóś :lol: :lol: przyznaję okularów to ja nie mam :D :D

Acha i jeśli możesz to napisz mi jakie wymiary ma Twój taras na tył domu bo ja wvciąz myślę nad moim czymś tylko nie wiem czym hi hi hi chciałabym taras , traweę i z tego jeszcze miec spory kawałek ziemi czyli przestrzeni ale jak wiesz nie mam za bardzo pola manewru i tak dumam i dumam wkońcu już nie wiem tyle mi się w głowie miesza żem głupia z leksza z tego jak tak dalej pójdzie to chyba zrobię po środku i taras i trawę ale na szczeście mam czas do wakacji pierw muszą mi otynkować dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia powklejałam zdjęcia z efektów naszych praktyk ogrodniczych :p

Jeszcze kilka fotek się nie wyświetla ale jak poproszę syna to będą :p

Nawet z te z inwestorką :p

Amtla wrzuciłam dla ciebie zdjęcia piwniczki. Nie oddają głębokości ale postaram się zrobić zdjęcie z kimś w środku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciaszko,

 

ślicznie dziękuję za fotki. Trochę mi się rozjaśniło :D Wstaw faktycznie kogoś do środka :wink: albo proszę zmierz głębokość....

 

Muszę przyznać, że wstawienie okien bardzo zmieniło klimat domku - oczywiście na ++++++++. Stał się taki domowy a nie budowlany :roll:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Amtla , zdjęcie czeka na wrzucenie od tygodnia :oops:

Już się poprawiłam. Piwniczka nie jest duża ale jak się zrobi półki wystarczy na przetwory , słoje, odkurzacz i na przykład zapasową butlę do gazu ( to moja osobista wizja bo mąż będzie pędził piwo i wino :p). Dam znać jak będzie i już serdecznie zapraszam.

Ten tydzień był bardzo szybki i nerwowy z racji zamieszania z oknami. Cieszę się ,że już po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia wiem ,że nie chciałaś :lol:. Jak tam wasze kotki po naszym nalocie?

Po wielkich bólach okna są na miejscu. Dzisiaj patrząc na przednią elewację żałuję ,że do kuchni zamówiłam okno dzielone.Znowu Polak mądry po szkodzie :roll:

Dzięki Kze , piwniczka całkiem fajna , chociaż ja tam jeszcze nie wskoczyłam .

Taki ze mnie inwestor . Winko jak najbardziej ale chyba szybciej będzie piwko. Muszę tylko zdobyć przepis :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...