Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Żukówka - romantyczna nazwa WB-3467


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy na w górnej części nie ma czasem za dużo szafek? Mam wrażenie, że jest trochę upchane. Ale z drugiej strony, długość zabudowy jest dosyć mała i pewnie brakowałoby miejsca, gdybym dążyła do czegoś bardziej ażurowego.

 

Wiesz, pierwsze wrażenie też takie miałam - przeładowane! Zastanów się, co musisz tam zmieścić a co możesz umieścić na dole albo poza kuchnią. Może warto to wziąć pod uwagę.

 

A okno właśnie wygląda jakby nie było takie wysokie, dlatego pytałam. A jaką masz tam szybę ?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzewianko,

 

jeśli nie masz tam okna - czyli tak jak na wizualce, to musisz mieć albo bardzo dobre oświetlenie albo zlikwidować jeden słupek boczny, bo będzie ciemno. Fakt, że tak bardziej symetrycznie się wydaje...ale masz zmniejszony blat koło kuchenki. A jak dobrze widzę, to tam byłoby najjaśniej. Spróbujesz jeszcze pokazać z innym okapem ?

 

Zastanów się gdzie chcesz mieć tzw.blat roboczy.

 

Powiem Ci, że obecnie mam takie rozwiązanie nad kuchenką, ale w przyszłości nie będę miała :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam bedzie wyspa jako blat roboczy (tak jak na poprzednich wizualizacjach)

 

To faktycznie masz wtedy sporo miejsca. Ta wysoka szafka z piekarnikiem podoba mi się z tej strony jeszcze z jednego względu: nie widać od prawej strony tego co na płycie się gotuje...

Ale skoro ta kuchnia jest cała otwarta na salon, to jednocześnie zasłania całą stronę szafek i chyba straci kuchnia efekt...już sama nie wiem...może coś podobnego znjdziesz w realu u innych i wtedy zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz wyszła klasyka....Jest ładnie :D

 

Ale skoro marzyłaś o piekarniku w słupku, to może jednak wersja pierwsza, z mniejszą szafką nad wyciągiem ? Potem całe życie możesz być niezadowolona :wink:

 

Tylko gdzieś w tej trzeciej wersji zabrakło miejsca na mikrofalówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...