Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Żukówka - romantyczna nazwa WB-3467


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja również GRATULUJĘ zamieszkania we własnym domu.

Zimą byłoby trudniej znieść to, co jeszcze nie skończone, ale latem jak pisze Agiis korzystanie z tarasu, powietrza, zieleni wynagrodzi wszystko.

Życzę Wam radości i satysfakcji z Waszych dokonań i pięknego, ciepłego lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dawno mnie u ciebie nie było a tu już po przeprowadzce.

 

GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!

 

jak żyje się bez kuchni? - my pakujemy też kartony i też kuchni nie będziemy mieli conajmniej do połowy lipca... w najlepszych prognozach. trochę się tego obawiam - reszta braków jakoś na mnie nie działa stresująco. grunt że u siebie.

pozdrawiam i życzę wielu szczęśliwych chwil w nowym domku

 

ps. kurcze, smutno się tak robi - nagle coś się kończy (coś zaczyna) i pomału ludzie z forum odchodzą bo już mają trochę inne problemy - coraz mniej odwiedzają. nam to nie grozi przynajmniej przez jakiś czas bo jeszcze mamy wiele do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzewianko, ja też serdecznie gratuluję przeprowadzki :D .

Najgorsze już za Wami, teraz już tylko dopieszczanie.

 

Kuchnia na pewno będzie ładna, bo jak się ma takie piękne drzwi, to nie może być inaczej :D .

 

Samych radości w domu i w ogrodzie, i coby wreszcie przestało lać, bo już się załamać można z tą pogodą :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Cię Zakrzewianko! Sama mogę się tak nazwać bo też mieszkam w Zakrzewie :) Poznaję te tereny gdzie stoi Wasz domek. Ja mieszkam na ul.Jeżynowej a budowę zakończyliśmy trzy lata temu i też udzielałam się na forum Muratora. Macie piękny domek i życzę Wam, żeby mieszkało się Wam jak najlepiej bo okolica jest piękna a w Zakrzewie mieszka się rewelacyjnie! Jak będziesz kiedyś w okolicy ul.Leśnej to zapraszam na Jeżynową 5 na kawę.

Zakrzewianka II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...