Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominek , a czarna szyba


miniu ryniu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajny upał przez te kilka dni.Nadal popalam odrobinkę i oszczędzam troszku gaz.2h palenia i ZCWU 300 l zagrzany np.(55stC).Mimo palenia w kominku w domu fajny chłodek.Szyba czysta,cegiełki szamotowe z OBI z lekka odymione.Nie mylić z osmolone.Solarów nie używam bo coś się z nimi popier....ło.Da się rade.

 

gorąąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny upał przez te kilka dni.Nadal popalam odrobinkę i oszczędzam troszku gaz.2h palenia i ZCWU 300 l zagrzany np.(55stC).Mimo palenia w kominku w domu fajny chłodek.Szyba czysta,cegiełki szamotowe z OBI z lekka odymione.Nie mylić z osmolone.Solarów nie używam bo coś się z nimi popier....ło.Da się rade.

 

gorąąco pozdrawiam

 

Witam

 

Jak widzę Kolega mocno "walczył" z wszelkimi pozytywnymi opiniami dot. wkładów LAZAR - Westa, jednak nigdy nie pochwalił się jaki kominek sam używa, choć jak pamiętam padło wcześniej takie zapytanie, proszę więc o ujawnienie swojego wyboru ?

 

Nie pytam się w celu krytykowania dokonanego zakupu, sam aktualnie jestem na etapie poszukiwań wkładu - wstępny wybór to Lazar - westa, ale może ma Kolega zakupiony jakiś lepszy wkład który pominąłem przy szukaniu ?

 

proszę o informację,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak widzę Kolega mocno "walczył" z wszelkimi pozytywnymi opiniami dot. wkładów LAZAR - Westa, jednak nigdy nie pochwalił się jaki kominek sam używa, choć jak pamiętam padło wcześniej takie zapytanie, proszę więc o ujawnienie swojego wyboru ?

 

Nie pytam się w celu krytykowania dokonanego zakupu, sam aktualnie jestem na etapie poszukiwań wkładu - wstępny wybór to Lazar - westa, ale może ma Kolega zakupiony jakiś lepszy wkład który pominąłem przy szukaniu ?

 

proszę o informację,

 

pozdrawiam

 

Swój wkład opisałem w innym topiku a w tym znowu opisywać nie ma sensu i nie będę bo i po co.Niech kolega dokładnie zwróci uwagę o czym pisałem.7dni palenia u Wojtka a szyba czysta itd,itd,itd.Niech kolega z uwagą przeczyta moje posty dotyczące czystej szyby.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wystarczyło jedno zdanie z nazwą...

Broń Panie Boże przed czytaniem z uwagą tego co kolega Niktspecjalny pisze !!! (proszę to potraktować jako żart z mojej strony ;))

Ech...pamiętam...jeszcze nie tak dawno "jadu zadawał" wszystkim wypowiedziom tyczącym się palenisk z wyłożeniami szamotowymi...teraz sam "napakował" do wkładu cegieł...:D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój wkład opisałem w innym topiku a w tym znowu opisywać nie ma sensu i nie będę bo i po co.Niech kolega dokładnie zwróci uwagę o czym pisałem.7dni palenia u Wojtka a szyba czysta itd,itd,itd.Niech kolega z uwagą przeczyta moje posty dotyczące czystej szyby.

 

pzdr.

 

Nie chciałbym aby Pan opisywał swój wkład, po prostu prosiłem o podanie firmy i modelu, chyba że jest to wkład domowej konstrukcji.

 

Zamieścił Pan 5,5 tys postów i nie zamierzam ich wszystkich przeglądać aby znaleźć nazwę Pańskiego wkładu, czy tak trudno podać nazwę i model - 2 wyrazy....

 

bez przesady.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wystarczyło jedno zdanie z nazwą...

Broń Panie Boże przed czytaniem z uwagą tego co kolega Niktspecjalny pisze !!! (proszę to potraktować jako żart z mojej strony ;))

Ech...pamiętam...jeszcze nie tak dawno "jadu zadawał" wszystkim wypowiedziom tyczącym się palenisk z wyłożeniami szamotowymi...teraz sam "napakował" do wkładu cegieł...:D

Pozdrawiam.

 

Ech okazuje się ,że nie pamiętasz....Pamiętasz zawsze to złe co NS pisał i tak w koło Macieju.Wszystko odbywa się na zasadzie wymiany zdań a te akurat wymieniłem z osoba która wyłożyła kominek cegiełkami a potem przyznając mu racje opisałem to szczegółowo.W twoich jak zawsze jad...Oj forest forest..Proszę to potraktować jako żarcik :D .Zawsze jest wyszukiwarka.Zawsze z niej można korzystać.Nadal nie odpowiadasz na moje pytania...więc i ja będę obojętny.Działa to w obie strony.Pamiętaj ,że jest dzisiaj piękna pogoda a ja w smoluchu podgrzewam wodę do "kąpiu kąpiu",szybę mam nadal czystą a w domku nadal chłodno.Guru wyluzuj nie tędy droga.

 

pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym aby Pan opisywał swój wkład, po prostu prosiłem o podanie firmy i modelu, chyba że jest to wkład domowej konstrukcji.

 

Zamieścił Pan 5,5 tys postów i nie zamierzam ich wszystkich przeglądać aby znaleźć nazwę Pańskiego wkładu, czy tak trudno podać nazwę i model - 2 wyrazy....

 

bez przesady.

 

pozdrawiam

 

Jesteś sympatykiem tego forum pokuś się o odrobinę pracy i skorzystaj z wyszukiwarki.Ale chyba nie powiesz ,że chciałbyś skorzystać z moich porad...Z resztą dowody na nie dajesz troszku wyżej.

 

miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś sympatykiem tego forum pokuś się o odrobinę pracy i skorzystaj z wyszukiwarki.Ale chyba nie powiesz ,że chciałbyś skorzystać z moich porad...Z resztą dowody na nie dajesz troszku wyżej.

 

miłego dnia.

 

Ok - GURU - :wave: przecież jesteś elitą tego forum - OLIMPEM, dlaczego miałbyś szarakowi ułatwiać, lepiej pisać wywody z których nic nie wynika... na to nie szkoda czasu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - GURU - :wave: przecież jesteś elitą tego forum - OLIMPEM, dlaczego miałbyś szarakowi ułatwiać, lepiej pisać wywody z których nic nie wynika... na to nie szkoda czasu...

 

pozdrawiam

 

Jak już wiesz nie wszystkim się to podoba...Jak "guru" powie ,że źle to.........źle.Nie jestem elitą tego forum i nigdy nią nie zostanę.Przypisywanie automatyczne pod awatarem też kiedyś opisałem.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Luźny jestem :)

Nie chciałbym być nieelegancki...ale czy zauważyłeś, że w dużej ilości wątków FM ludzie nie mają już sił by Ci odpisywać?

Miłego użytkowania "smolucha".

Pozdrawiam

 

Jak dla mnie jesteś nie elegancki a nawet mało elegancki..Czegoś Ci brakuje.Niedługo będę miał okazję zobaczyć te twoje cudo co nie smoli szyby.Uroczyście oświadczam, że wtedy pokuszę się o obszerną ripostę.Wszak Ty jesteś autorem komponowania kominków...nieprawdaż???

Masz jeszcze siłę odpisywać "pogromco pracowni foresta".Nie odpowiadaj za wszystkich....siet...uwierzyli w ciebie jak w BOGA.....mamuniu ...A szyba nadal czysta. w smoluchu.Woda w ZCWU 57 stC.Dałem teraz jeden brykiet z węgl. kamienn.Troszkę temperatura emanuje na salon ale nikomu to nie przeszkadza.Nadal piecyk gazowy milczy.Solary też bo coś mi się w nich popierniczyło.

 

trzymaj się ciepluchno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest....pomijając wszystko........kasy chcesz za dużo...Ludziska Cię łykają boś guru na FM.Ale rad udzielasz ,że .....niczego o cho cho...Dotknę tego cuda w twoim wykonaniu i jak pragnę BOGA opiszę to to by dać świadectwo coś za fachowiec.Jeśli pozwolisz a na pewno dla reklamy tak ......zrobię fotki i wkleję na FM.

 

pozdrawiam bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój wkład opisałem w innym topiku a w tym znowu opisywać nie ma sensu i nie będę bo i po co.......

 

Jesteś sympatykiem tego forum pokuś się o odrobinę pracy i skorzystaj z wyszukiwarki......

 

........Przeciętny kowalski (sorki dla kowalskich :oops: ) nie wie czy temat jest powielany.Wchodzi na FM a my ludziska z jakimś tam doświadczeniem jesteśmy ja dupka od sranka by im tłumaczyć po sto razy....nieprawdaż?????

 

.....Wskaż mi chociaż jeden o podobnym tytule ale nie każ do diaska czytać stosu postów ....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma gość jakiś problem tylko jeszcze nie wiem jaki :)

 

ale jeżeli ktoś ma gaz , solary , jest + 25 stopni i jeszcze pali w kominku , żeby sobie wodę pogrzać do " kąpu , kapu " ... najwyraźniej reprezentujemy inny poziom oczekiwań komfortu jaki ma dawać dom :)

 

 

Brawo!!! Wreszcie zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zacytował i amen , bo my wszyscy jesteśmy źli , nie potrafimy Cię zrozumieć i się pewnie na Ciebie uparliśmy , litości :)

 

Kolega się pytał czego w domu używasz bo szuka sprawdzonego rozwiązania , nie możesz odpisać nie odpisuj lepiej jeszcze tydzień pluj jadem na forum albo wróć do watku najbardziej nielubiany forumowicz i tam najlepiej zostać z wyrazami sympatii pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...