Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety nie wiem jak są przygotowane inne projekty. Jeżeli chodzi o prymulki, to fachowcy (w tym architekt) stwierdzili, że projekt jest b. dobrze zrobiony. Nanoszę naprawdę niewielką ilość zmian w tym dobudowuję garaż. Jedyne, co rzuca się w oczy i co jest charakterystyczne dla tego biura, a dotyczy także konwalii, to zbyt mały daszek nad wejściem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle,ze to jest ten sam projekt tylko w roznych "rozmiarach"

Co bedziesz amieniał?

JA technologie0na beton+welna

wykusz i balkony wyrzucam

i wlasnie garaz. zastanawiam sie jak go dostawic, czy moze odstawic-oddzielnie. czy jest mzoliwosc abym zobaczyla jak poradziles sobie z garazem?

 

kto ci robil adaptacje?

bede wdzieczna za info. pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

co zmieniam?

1. ściany robię z pustaków (mam dostęp do tanich)

2. zamiasta dachówki - blachodachówka

3. dostawiam garaż z płaskim likwidując okno w łazience na parterze, dzięki temu będę miał taras

4. powiększam daszek nad wejściem

5. wciąż zastanawiam się nad stropem (Teriva?)

6. podnoszę o jeden pustak w górę, dzięki czemu wyjdzie jeszcze strych

Oczywiście mogę Ci pokazać rozwiązanie problemu garażu, jak tylko będę miał rozrysowane (najwcześniej w poniedziałek wieczorem. O ile podasz mi swój mail, to zeskanuję i podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wciąż czekam, aż się projektant wyrobi z rozrysowaniem garażu.

Jesteśmy umówieni na jutro (czwartek). Mam nadzieję, że nie nawali. Jak tylko będę coś miał, to dam znać.

Jakie zmiany zamierzasz wprowadzić w swoim projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

widzę, że masz problem z wyborem projektu. Przychodzisz to samo co ja kilka tygodni temu. Również zastanawiałem się nad wymienionymi przez Ciebie projektam. Stanęło jednak na Prymulkach. Zdecydowała głównie łatwość realizacji projektu, a co za tym idzie koszt budowy.

Obiecywałem przysłać zeskanowany garaż dostawiony do Prymulek. Niestety projektant jednak nawalił. Umówieni jesteśmy ostatcznie na sobotę. Myślę więc, że w poniedziałek będę miał coś dla Ciebie.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

http://www.archon.pl/index.php?act=12_a&sid=m3f0c1dde3ff83&intra=965aa1385189e9c4c31807b2abc109c9&crc=9e556cb453b71ac54565e5a4d505ba0e

 

powyżej adres jak by ktos moze chcial popatrzec, ale do sedna.....

czy ktos moze budowal, buduje lub zamierza budowac ten dom....

chetnie podziele sie uwagami....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zalmar będą prymulki postanowione - więc może jeszcze ktoś się do nas dopisze. Papiery do pozwolenia idą w ruch bo WZ w gminie tylko do końca roku a potem to nie wiadomo co będzie. Papiery do pozwolenia muszę złożyć na początku grudnia. A budować mam nadzieje że zacznę za rok. Pozdrawiam Aga. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale ARCHON nie jest chyba zbyt popularny. Ja buduję "Pod platanem" i nie znalazłam nikogo, kto by go budował. Chyba jesteśmu pionierami. Życzę powodzenia. :D

Z tą popularnością pewnie w róznych miejscach jest różnie - znam kilka osób, które budują wg projektów tej firmy.

 

Firma Archon+ przekazała bezpłatnie projekty Domów w prymulkach w ramach akcji pomocy dla powodzian - może Was te domy zainteresują ?

Domy te zostały zbudowane w technologii prefabrykowanej firmy firma PRAEFA z Miedzyrzecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź od osób,którzy wybudowali, budują, lub jak ja zamierzają budować ten dom. w tym roku zamierzam uzbroić działkę (niestety nie jest!) i uzyskać pozwolenie na budowę. W przyszłym zamierzam rozpocząć budowę i w zależności od funduszy (trochę kiepsko ;)) zakończyć w 2005. Zastanawiamy się z mężem tylko z jakich materiałow budować tak jak w projekcie czy zmienić technologię. Niestety jesteśmy laikami w tym temacie i szukamy rad jak ten problem rozwiązać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...