Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moim zdaniem facet chce ze mnie jeszcze troche kasy wycisnąć za to, że musiał pracować w niedziele. Mtom- dopłaciłes??

a jaki to problem zmierzyc powierzchnie dachu??? akurat prymulki maja prosty dach do mierzenia i liczenia.. umow sie z wykonawca...zmierzycie komisyjnie i bedzie sprawa jasna...

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli, że dach jest większy (było chyba 15 m2 więcej) dosyć wcześnie. Wyszedłem zmierzyłem i zapłaciłem. W moim przypadku chcieli podnieść natomiast generalnie cenę za m2 robocizny w stosunku do umawianej. Chodziło o to, że nie wzięli pod uwagę okien dachowych, a mam ich sztuk 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długim niebycie (mówie o sobie oczywiscie) mam spore zaległosci jestem nz razie na 13 stronie musze wszystko przeczytac co pisaliscie

U MNIE DRGNĘŁO szukam ekipy wykonawsczej , juz wiele rozmów przeprowadziłem ale majstrzy czują sie u nas jak na saksach w UE :(

rozmowy trwają pozdrawiam wszystkich i oczywiscie gratuluję zapału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba ostatni dzień letniej pogody. Czas skończyć koszenie i pozostałe prace na zewnątrz. Od przyszłego tygodnia piecyk do środka i można się brać za prace wykończeniowe. A'propos, potraktowałem wylewki gruntem Tytanem i naprawdę dobrze im to zrobiło.

 

Cuda dzieję się na forum ostatnio. Mam na myśli wątki w uwagach o forum. Przyznam, że takiego czegoś jeszcze nie widziałem. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu wkurzył się tylko raz, ale za to jak... Wkurzyć niespotykanie spokojnego faceta to jest sztuka. :D

Była próba, żeby tej osobie nie odpowiedać. Łaziła po innych wątkach i jatrzyła. Na marginesie rzucam tam czasem i co najmniej 3 razy złapałem ją na kłamstwie. To jest choroba, w Chinach są specjalne kliniki dla uzależnionych od netu.

Ups... co jo godom? Wracając do tematu, czy ktoś z was planuje drewniany taras lub kozę zamiast kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...