Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tomku: poszlo mailem.. mam nadzieje ze zrozumiesz to co ci wyslalem.. w razie czego pytaj, ale mowie odrazu ze przegladam poczte i forum tylko wieczorami, robota na budowie az huczy.. padam na twarz ze zmeczenia, ale podoba mi sie to :D :D :D

 

 

Maksiu,

 

Czy mogę bardzo porosic o Twój projekcik - gniazdek ?? :)

Będę bardzo wdzięczny.

 

Wrysowałem PRYMULKI do AutoCAD-a . Może ktoś potrzebuje rzuty tego wspaniałego domku w pliku DWG. Chętnie się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomku: poszlo mailem.. mam nadzieje ze zrozumiesz to co ci wyslalem.. w razie czego pytaj, ale mowie odrazu ze przegladam poczte i forum tylko wieczorami, robota na budowie az huczy.. padam na twarz ze zmeczenia, ale podoba mi sie to :D :D :D

 

 

Maksiu,

 

Czy mogę bardzo porosic o Twój projekcik - gniazdek ?? :)

Będę bardzo wdzięczny.

 

Wrysowałem PRYMULKI do AutoCAD-a . Może ktoś potrzebuje rzuty tego wspaniałego domku w pliku DWG. Chętnie się podzielę.

 

poszukam, jak znajde to wyślę Ci mailem

podrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wstyd :-?

Zeby tak nic nie pisać co u Was 8)

Mam nadzieję że się poprawicie :)

Pozdrawiamy Was gorąco :)

:oops: My też pozdrawiamy :) :) .

A skoro tak późno a jeszcze piszesz to znaczy - że na dyżurze . Zgadłem ??

 

Jestem w domku i wczoraj też byłam :)

A jak sie wykańcza dom i swoją kieszeń to się chodzi spać tak późno :o :roll: Bo jakoś doba jest za krótka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mTom [ciekawe czy tu jeszce zagląda?] wyliczył 440m2 pow wewnętrznej do tynkowania. Dzisiaj był tynkarz i wyszło mu 480m2 -to wraz z garażem. Ciekawe skąd ta różnica ? On liczy wszystkie sciany plus otwory drzwiowe jednostronnie . Wynegocjowana cena (rob.+ mat.) to 14 zł/netto. Tynk tradycyjny, filcowany. czas realizacji 6 dni.

Aga - ile wyszło u ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu, ja tu jestem na stałe, a Ty pytasz czy zaglądam. :D

U mnie wyszła taka powierzchnia za całość z sufitami i wszystkim. Poza tym mam wyższą ściankę kolankową. Dane są na tyle wiarygodne, ze sam mierzyłem. :wink:

 

Sz. P. mTom - przepraszam za niestosowne uwagi do "ELIT-y FORUM (min. 1000) " To w końcu ja jestemm żółtodziób :-?

 

Po Waszych uwagach i doliczeniu ścianki kolankowej oraz sufitów spisałem umowę z tynkarzem na 488 m2 za 14zł netto/m2 z jego materiałem. Teraz zaczynamy ścigać elektryka aby zdążył.

I będą 2 słuchawki domofonu +przycisk przy drzwiach - gdy ktos nie zdąży wyjść/wejść przez furtkę. Ten temat wałkowaliście gdzieś na 13 stronie :D :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu, ja tu jestem na stałe, a Ty pytasz czy zaglądam. :D

U mnie wyszła taka powierzchnia za całość z sufitami i wszystkim. Poza tym mam wyższą ściankę kolankową. Dane są na tyle wiarygodne, ze sam mierzyłem. :wink:

 

Sz. P. mTom - przepraszam za niestosowne uwagi do "ELIT-y FORUM (min. 1000) " To w końcu ja jestemm żółtodziób :-?

Cóż za samokrytyka, Bubu. Przecież nie jest tak źle. Więcej wiary w siebie. Jesteś po prostu sympatykiem. :D

Czy przymierzasz się już do wylewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wre. Co prawda nie na pierwszej lunii budowlanego fronatu, ale... nie mniej ważna. Załatwiamy sprawy mieszkaniowe, finansowe, mamy wykonawcę wykończeniówki i szukamy materiałów wykończeniowych. Sporo tego. Ekipa wchodzi pod koniec lutego.

Aga, jak to jest? Wpis do hipoteki jest obecnie zwolniony z opłat? Nie wiesz jak będzie po 2 marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wylewki to pieśń przyszłości. Na razie nadrabiam zaległości. Piszę kosztorys :o .Ja wiem , że to brzmi dziwnie [ niektórzy mówią, ze to tak jakby zaczynać budowę od komina] ale dopiero teraz przestraszyliśmy się nie na zarty, że może nam nie wystarczyć na podstawowe elementy niezbędne do zamieszkania :-? .

 

Ceny wylewek: bardzo zależy od tego ile betony i ile styropianu np. na gruncie (parter) z materiałami 37 zł netto , pietro 32 zł netto; z naszymi materiałami sama robocizna 12 zł netto.

To są ceny przed negocjacjami Ciekawe jak u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...