Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o cenę wełny, to podobne ceny jak podała emilag widziałam na allegro. Ja jeszcze się nie orientuję dobrze w cenach artykułów budowlanych, bo dopiero załatwiam papiery, ale kiedy przeglądałam allegro, natknęłam się właśnie na takie ceny. Sprawdźcie i porównajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie "Prymulkowicze"!!! :D :D :D

Powraca syn marnotrawny, tego pięknego forum. Nie sprawdzałem jeszcze, jak długo nie zaglądałem na forum, ale było to bardzo dawno temu. Na razie pochwalę się tylko, że już prawie mieszkam. Czekam tylko na wykonanie inwenteryzacji geodezyjnej. Tyle na wstępie. Teraz wezmę się za czytanie postów, żeby się zorientować jak wygląda sytuacja na "froncie" budowlanym prymulek. Pozdrowienia dla starych i nowych prymulkowiczów

Adaśko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas alarm właśnie się założył 8) Oczywiścienie sam :wink: :)

U nas będą drzwi zew. firmy Cal :)

http://www.drefamet.pl/cal_drzwi_zew_main.html

Nasze mająnumerek 121 :)

 

Aga ! To te same co mi sie podobają !!!

Ciekawe skąd w Górach oferta naszego sklepu DREFAMET zlokalizowanego 3 km od naszych Prymulek w Redzie k. Gdyni :o ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich prymulkowiczow. (ja tez sie juz zakochalem w tym projekcie).

Jak pewnie zauwazyliscie jestem tu nowy, ale licze na wyrozumialosc :).

Na razie czytam posty historyczne (jestem na stronie 19) i zaczynam Was poznawac. Jestem dopiero na etapie zakupu działki, ale Wasze postepy mnie dopinguja. Mam nadzieje, ze bede mogl tu liczyc na pomoc.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego Prymulkowicza goršco, tym bardziej, że ja zaczynałam rok temu, mniej więcej w tym samym czasie- na poczštek czytałam, czytałam, a jak kupiłam projekt i miałam go fizycznie w ręku, to "włšczyłam się do gry". I cieszę się z tego bardzo, bo nasze forum to kopalnia wiedzy.

Standardowe pytania dla nowego uczestnika:

1. Gdzie budujesz?

2. Jakš wersję prymulek?

3. Jakie zmiany zamierzasz wprowadzić.

 

Muszę Wam powiedzieć moi drodzy Prymulkowicze, że nasz domek jest boski a ja jestem z niego dumna. Znajomy, który pracuje w Poznaniu, opowiadał nam, że kolega z Poznania koniecznie chciał przyjechać do Dusznik, bo podobno jest tam taki œliczny domek. Nasz znajomy przywiózł go więc do Dusznik i wiecie o który dom chodziło? O moje Prymulki oczywiœcie. Sława naszego projektu dociera daleko, oj daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę Wam powiedzieć moi drodzy Prymulkowicze, że nasz domek jest boski a ja jestem z niego dumna. Znajomy, który pracuje w Poznaniu, opowiadał nam, że kolega z Poznania koniecznie chciał przyjechać do Dusznik, bo podobno jest tam taki �liczny domek. Nasz znajomy przywiózł go więc do Dusznik i wiecie o który dom chodziło? O moje Prymulki oczywi�cie. Sława naszego projektu dociera daleko, oj daleko...

 

chyba nawet wiem o co chodzi :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu- tak przy okazji to mam pytanie.

W ubiegłym roku, w styczniu, kupiłeœ styropian na ocieplenie domu, bo ceny były atrakcyjne. Dostaliœmy cynk z naszej hurtowni, że w II połowie lutego ma zdrożeć styropian, więc dziœ jedziemy go zamówić. Jakš firmę polecasz, czy gęstoœć styropianu czy twardoœć ma wpływ na parametry ociepleniowe? Jaki styropian wybrać, bo okazało się, że cieœla zostawił nam 11 cm a nie 13, więc musimy kupić styropian 10 cm a nie 12 jak planowaliœmy. Sš podobno płyty frezowane, które eliminujš mostki termiczne. Co myœlisz w temacie styropianu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...