Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Emula, targuj dalej, ja miałem wylewki za 9,50 zł/m2. :D

 

Czyli co? Mówicie, że warto? Ciekawe co powie Aga?

Znam jednak ludzi, którzy już po przeprowadzce stwierdzili - nie warto, gdybym widział, że tyle z tym problemów, że tyle to kosztuje, to nigdy bym się nie zdecydował. Znam takich, którzy absolutnie nie zdecydowaliby się samodzielnie budować, ba nawet zamieszkać w domu za miastem. I jest to bardzo duży odsetek społeczeństwa. Tak więc pytam pro forma. A, że inne mądre pytanie nie przyszło mi do głowy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, ależ ci zazdroszczę.

Drzwi do łazienki- kapitalne a ta kuchnia "wybrakowana" i te płytki "potłuczone" to przecież ostatni krzyk mody.

Przyznam, że gdybym teraz mogła się przeprowadzić na betonowe posadzki, nie pomalowane œciany i łazienki bez drzwi, to wcale, ale to wcale bym się nie zastanawiała.

Mam nawet taki plan, by przeprowadzić się w czerwcu i wykańczać już mieszkajšc no ale mšż sprowadza mnie na ziemię, bo wilgoć z tynków musi odparować, bo mamy gdzie mieszkać, itd.

W sobotę poszliœmy posprzštać działkę i domek po elektrykach i podbetonie. Siłš mnie trzeba było wycišgnšć z działki, bo mogłabym tak stać i patrzeć na te moje Prymulki i w myœlach układać podłogi, malować œciany i ustawiać meble.

Ale jak tylko zainstalujš piec gazowy, to nie odpuszczę i zmuszę męża do przeprowadzki, bo argument będzie silny- trzeba mieszkać, żeby przypadkiem nie ukradli pieca.

Na razie troszkę opóŸnienia- tynki zacznš się robić dopiero po œwiętach- przez tš zimę długš każda ekipa ma przesunięcia. Nie bardzo mi odpowiada, że taka pogoda, a domek będzie 2 tygodnie stał samotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam do Maksia zdjęcia domku z wiatš w całej okazało�ci i po wiosennych porzšdkach. W dalszej czę�ci dnia zapewne do obejrzenia na stronie Maksia.

 

wrzuciłem, sorrki wczesniej nie mialem czasu, milego dnia, lece dalej zasuwać :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga- ten porzšdek to wynik ciężkiej, sobotniej pracy- do dziœ wszystko mnie boli- ja to najchętniej siałabym już trawę i sadziła iglaki, ale wielka góra ziemi za domem musi być najpierw rozniesiona po działce a nie da się tego zrobić łopatš bo strasznie zarosła. Musimy wynajšć jakiœ pojazd, który nam to rozplanuje.

Z wiaty cieszę się ogromnie- niestety w sobotę nie udało nam się jej pomalować.

Nasz sšsiad dziœ zaczšł wykopy pod fundamenty i trochę się przestraszyłam, bo przyzwyczaiłam się, że wkoło tyle przestrzeni a tu kilka metrów od nas zacznie się budować drugi dom- trzeba było jednak kupić działkę w szczerym polu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila kasy to My już nie mamy znaczy się tej z kredytu i mieszkania teraz będziemy wykańczać powoli z oszczędności.

Na 1 plan idą panele, potem kornik na komunikację i panele na górnej komunikacji, malowanko może gdzieś się wcisną drzwi to wewnątrz.

A na zewnątrz ogrodzenie i to pójdzie zaraz po panelach mam nadzieję że będzie to w maju :)

Maksiu wydaliśmy około 230 - 240 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...