Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Tak czułem Maksiu, że masz lepiej. :D

Aga, hol wcale nie jest mały. Przyszedł go oglądać face, który się obok mnie buduje (jakieś 230m2) i stwierdził: jaki duży hol.

A co do zalewania, cóż, będę udawał niepijącego. Problem będzie z polewaniem. Po zalaniu wyjeżdżam na kilkudniową delegację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia-s: a u mnie w tym roku spokojnie... poczekam az ceny przestaną wariować... napewno będe robił elektrykę (sierpien), a może jeszcze uda sie chatkę ocieplić.. no i chcialbym wode rozprowadzic.... oczywiście wszystko do spółki z adamem słodowym, czyli zrób to sam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, gratulacje. Pozwolenie to podstawa. Teraz do pracy. Niech się mury pną do góry.

Aga, przez Jelenią będę przejeżdżał w poniedziałek wcześnie rano. Ładne okolice. Może będę przejeżdał obok Twojej działki? A na zdjęciu, to mój szwagier z synem. Stałem po drugiej stronie obiektywu.

Maksiu, ile dni trzeba strop polewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gratulacje pozwolenia a teraz do roboty :)

mTom koło mojej działki to raczej nie będziesz przejeżdżał ale koło mojego bloku to raczej na pewno 8)

Ten Twój szwagier bardzo podobny do mojego męza aż moej młodsze dziecię mówiło to nasz tata na tym zdjęciu :wink: :)

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, powiem żonie szwagra. Ale się ucieszy. :)

Twoje bloki, to te po lewej?

Odnośnie stropu, to d... zbita. Lało i leje jak na złość (przy fundamentach w zeszłym roku miałem to samo). Odroczyliśmy więc temat do poniedziałku. Będę go nadzorował ze Szklarskiej.

Obyście we czwartek nie przeczytali: ratunkuuuuuu strop mi się ugiął. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom nie wiem czy żona szwagra się ucieszy bo ja jakoś nie za bardzo się cieszyłam 8) :wink: ale nawet mój małżonek potwierdza że facet podobny ciekawe co w tym jest :)

Moje bloki jak będziesz wjeżdżał do jelenij to na prawo masz Hyprnovą i potem dalej mijasz stację paliw dalej stoi kościół równolegle ze światłami a potem stoją trzy wierzowce jeden blisko przy drodze z balkonami na drogę a drugi trochę w głębi i to mój :)

Mam nadzieję że strop uda się zalać i wszystko pójdzie gładko u nas na działkach dzisiaj sąsiad lał ławy i też było nieciekawie ale jakoś poszło :)

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...