Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, jestem, tylko się ukrrywam. 8)

Nie zrobiłem jeszcze obiecanych zdjęć więc wolę póki co siedzieć cicho. Dzisiaj co pstryknę.

Wczoraj oglądałem bramy garażowe. Coś mi się rzuciło w oczy i dzisiaj facet przyjeżdża na pomiar. Czy macie w tym temacie jakieś doświadczenia? Po zdjęciach patrząc... macie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak- nie takich już okradali.

Albo złodzieje nie wiedzš o istnieniu naszej wioski albo w naszej wiosce raczej nie ma złodziei, bo innym, którzy budujš a nie sš policjantami tez nie kradnš.

Słyszałam, że w pierœcieniu Poznania na potegę włamujš sie na budowy i kradnš piece gazowe- wręcz wyrywajš je ze œcian i instalacji.

Oby to nie przeniosło się do nas.

 

My nie mamy garażu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za komplementy. Moja brama to hoermann, kupiona na wyprzedaży za750 zł w pewnym hipermarkecie budowlanym na L.... Sam wstawiałem z ojcem, nic porządnego, tylko cienka blacha ale za te kase...?

O kradzieżach pieców też słyszałem, nawet w naszym rejonie, tylko ,że ja słyszałem o kradzieży pieca węglowego!! Mój waży okolo 400kg i to mnie pociesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec węglowy? współczuję...

Nie ma jak to komfort ogrzewania gazowego i platnoœci rozłożone na miesięczne opłaty.

 

My z pewnoœciš ubezpieczenie, ale mšż się przymierza do alarmu. Pies też jest ale to najłagodniejsza i najmilsza rasa na œwiecie- Labrador, więc strażnik z naszej psiny żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Z pewnoœciš mój mšż potwierdziłby to, bo do dziœ wypomina mi strasznš niecierpliwoœć jaka mi wtedy towarzyszyła- nie mogłam się doczekać następnego etapu.

Nasz instalator kompletuje materiały i od poniedziałku ostro rusza do roboty.

Dostaliœmy wstępny kosztorys posadzek- 4500- posadzki maszynowe (robocizna i materiał) z wszystkimi foliami, papš, styropianem, siatkš zbrojeniowš na całoœci itd. Wychodzi 32 zł/mkw, bo w prymulkach mamy 140 mkw podłogi.

Co sšdzicie? Drogo czy ok? Zrobiš nam w tym jeszcze schody zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluplast 5 komór roundline, złoty dąb+ roto NT - chyba takie jak twoje. Tu dziwna sprawa bo za te okucia i szybe z mniejszym współczynnikiem na cały dom facet zażyczył sobie dopłate 200PLN!. Okna są z grobudu, ale kupuje je od pośrednika z Tomyśla a tu jest taniej niż bezpośrednio w grodzisku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...