Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Aga, blok chyba wiem który. Dobrze, że dalej od drogi.

Jeszcze raz muszę przyznać, że macie tam wyjątkowo urokliwą okolicę.

Co do stropu, to został wylany w poniedziałek. Poszło gładko i bez problemów. Schody zabiegowe, ale całkiem wygodne. Po schodami wyszła dosyć duża komórka. Niby był polewany, ale w paru miejscach na środku trochę popękał. Ponoć normalne więc nie panikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mTom: super że masz juz strop.... a co do przestrzeni pod schodami to ja zrobilem sobie 4 schodki w doł od poziomu docelowej podłogi na parterze i mam pod schodami małą spiżarnie na zapasy, od poziomu podłogi w piwnicy do dolnej części spocznika schodów mam 2 m.. wyszła bardzo zgrabna spiżarnia

pozdrawiam

ps. kiedy nowe zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, u mnie odpada, bo nie mam piwnicy. Będzie więc graciarnia. Zdjęcia będą nieprędko, nie mam teraz dostępu do cyfrówki. No chyba, że...

Przyglądnąłem się przed chwilą pęknięciom. Nie są może zbyt duże (długie) oprócz jednego koło schodów. Powstały mimo zimnej aury, deszczu i polewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc mTom mój blok łatwo zanaleźć więc to napewno ten :wink: :)

A okolica urokliwa tylko jeszcze trochę bardziej zadbana mogła by być 8) , ale i tak już jest coraz lepiej :)

Mam nadzieję że strop będzie ok - czekamy na zdjęcia :)

Pozdrawiam Aga.

Ps. Gratulki zalania tego stropu i ja tak po Kawiarnemu choć może tu nie przystoi ale małe LLLUUU może Redakcja wybaczy oby wszystko szło pomyślnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, widoki piękne i tylko rzut kamieniem do Szklarsiej. Pozazdrościć. Aż się chce budować w takiej okolicy. Zasanawiałem się jak wygląda w okolicy sprawa bezrobocia.

Kasiu, miło być gonionym. Zastosuję więc "ucieczkę do przodu" i jadę zaraz zapłacić za dach. Dlaczego tylko tak szybko ubywa pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak miło że następne Prymulki będą wyrastać :lol: Kasia gratulki i czekam na zdjęcia :)

mTom sparawa bezrobocia - coż za duże jak na te okolice i z mojego punktu widzenia słabo wykorzystujemy to co mamy tutaj do zaoferowania mam na mysli cały region nie tylko Karpasz i Szklarską, może coś się zmieni......

Maksiu Ty to jesteś dobry chłop mam nadzieję że za rok jeszcze będziesz tu bywał i będę mogła przesyłać swoje zdjęcia.

Pozdrawiam i wspieram jak narazie duchowo w budowlanym trudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w unijnej rzeczywistości. W zasadzie nie ma o czym pisać. Przerwa technologiczna, po zalaniu stropu. Dzisiaj wnoszą bloczki na pięterko i od przyszłego tygonia zaczynamy tzw. podmurówkę.

Rozmawiałem z kolejnym dekarzem. Krzyknął sobie xxxx zł/m2 za całość: więźba, poszycie. Niestety czas ma dopiero w lipcu. Trochę późno, ale ta cena, ta cena... bardzo konkurencyjna. Kogo wziąć zadecyduję jak powstanie ściana kolankowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie Wszystkich prymulkowiczów!!!

Mam mało czasu, więc tylko się pochwalę postępami prac. W piątek 7 maja zalałem ławy fundamentowe. W sobotę (jutro) ma przyjechać szef murarzy i ocenić stan przygotowania do prac i określić kiedy zacznie murować ściany fundamentowe. Miałem wylewać z betonu zgodnie z projektem jednak taniej wychodzi murowanie z bloczków betonowych. Co do zdjęć to też bym chętnie skorzystał z Twojej oferty maksiu. Poza tym jest zimno. Co prawda nie pada ale znacznie się ochłodziło. Na razie kończę "brak czasu dostępu do komputera".

Pozdrowienia z Dęblina. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...