Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Listwy kupiliśmy pasujące do paneli kolorystycznie montuje się to na takie plasticzki nawet nie jest źle, chcociaż przyznam że gdzie niegdzie przykleilismy bo jedna scian z sillki i tam coś wkręcic to można się przekręcić :wink: :)

Ogólnie panele montuje się bardzo łatwo :)

Te listwy są firmy Aspro i są do nich wszystkie akcesoria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu przecież nie Twoje bo Ty jesteś zawsze obfotografowany :wink: :)

Ale ktoś obiecywała że podesle fotki i co i nic :-?

Moje aktualne oczywiście w dzienniku :)

Wysłałem do Maksia fotki naszego CO.

Dzisiaj zrobili nam wylewkiTak szybko, że jak wróciłem z pracy o 16.00 z foto aparatem to już ich nie było :cry: - w 1 dzień - cały dom ! No i zdjęć super maszyny i frotterki u nas w Redzie nie będzie. Mam nadzieję ze się nie pomylili z wysokościami. Teraz nastepuje etap GK+Wełna.

A poza tym, w wolnych chwilach zapraszamy nad morze !! Woda ma już +12C :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie obiecane fotki

Oto fotki z działki gdzie będzie stał nasz domek.Widok z dołu oraz widoki z góry.Pozdrawiam Tomek_2929 (pisze swój login bo nienadążam za zmianami żonki,do niedawna była jako Tetlej:D:D:,ale kobieta zmienną jestD:)

P.S. Ania prosiła o wstawienie fotek,może lepiej było nic nie pisać?:D:D :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ade20730c9ea6ca7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a12f5d73d7036d8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c76e8dcdceeb9cc9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu- nam też robili wylewki maszynowe w jeden dzień- od 7 do 17 i cały dom z posadzką (włącznie z układaniem styropianu i dylatacjami).

Szef ekipy mówił, że na dobrą sprawę, po tygodniu można układać płytki a po 2 tygodniach panele nie drewniane. Z drewnem radził zaczekać min. miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłałem do Maksia fotki naszego CO.

Dzisiaj zrobili nam wylewkiTak szybko, że jak wróciłem z pracy o 16.00 z foto aparatem to już ich nie było :cry: - w 1 dzień - cały dom ! No i zdjęć super maszyny i frotterki u nas w Redzie nie będzie. Mam nadzieję ze się nie pomylili z wysokościami. Teraz nastepuje etap GK+Wełna.

A poza tym, w wolnych chwilach zapraszamy nad morze !! Woda ma już +12C :wink:

 

Fotki wrzucone

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, fajnie wam te panele wyszły. Masz jakieś wskazówki w sprawie listw? Jakie z dostępnych teraz, łatwo się montuje?

Ile muszą schnąć posadzki po panele ? Straszą nas, że min 2 miesiące :roll:

Oto jest pytanie. U mnie trochę to trwało. Na dobrą sprawę jeszcze chyba po 2 miesiącach jak położyłem folię to była wilgotna od spodu. Folia to dobry tester. Pamiętaj, że musisz jeszcze to to zagruntować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie obiecane fotki

Oto fotki z działki gdzie będzie stał nasz domek...

No takie urokliwe zakątki to można znaleźć tylko na Kaszubach :p !!! Jak ja Wam zazdroszcze ! Ale tego co będzie dalej sie działo to troche już mniej :wink: .

U nas ciągle temat szamba. Mamy dylemat bo do istniejącej kanalizacji jest tylko/ albo aż 80 metrów.

Szambo czy rura - OTO jest pytanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłałem do Maksia fotki naszego CO.

Fotki wrzucone

pozdrawiam

m.

Bardzo dziękuję Maksiu ale może dało by się wstawić podpisy tak jak były nazwy plików. Nie zawsze łatwo się zorientowac jakie to pomieszczenie szczególnie tym NOWY co to jeszcze nie "wykuli" projektu na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...