Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wojtacho: witaj.. jesli chodzi o pomysly.. to przede wszystkim schody.. pomysl co zrobic ze schodami bo zabiegowe to chyba nie najlepszy pomysl, a po drugie pomysl o zagospodarowaniu przestrzeni pod schodami, może mała spiżarka?.... jak bedziesz zainteresowany służe szczegółami

pozdrawiam

ps. bywam czesto w toruniu, wiec może kiedyś zobacze twoje prymulki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was PRYMULKOWICZE

dzieki za serdeczne przyjęcie

mam kilka zmian na mysli przede wszystkim połącze kuchnie i salon w jeden duzy pokój, kuchnię utworzę od frontu z kotłowni i łazienki, a z pokoiku na parterze, wydzielę korytarzyk do garazu i łazienkę. Garaz chcę wysunąc do przodu ok.1m przed scianą frontową ( dorównac z gankiem), a z tyłu garazu wydzielic kotłownie , szczegóły jeszcze nie dopracowane przez architekta.

Myslałem o schowanku pod schodami, mam nadzieje ze da sie tam wygospodarowac miejsce. RZeczywiscie zmieniłbym układ schodów - ale jak?.Pomóżcie ! :) pozdrawiam wojtek

ps. nie mam pojecia co do nazwisk , moze rodzina? szczególne pozdrowienia Katarzyno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiemy pod fundamenty w sobotę

I następne dwa tygodnie robimy fundamenty

 

AGA ! Jak będziesz jechać do Jastrzębiej to zapraszamy. Droga na Hel wiedzie przez naszą Redę a działkę widać z drogi !

 

P.S. Pozostali prymulkowicze też mile widziani - można się robić namiotem :) - do morza w lini prostej 6 km a drogą trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niestety jeszcze w aparacia.

Chyba przy okazji robienia podłogi na gruncie, zlecę wkopanie się na 3 schodki pod schodami. Wymysliłem, że wydrukuję Twoje zdjęcia i dam fachowcom do oglądnięcia. Może unikniemy nieporozumień. Czy mógłbym liczyć na wersję z wyższą rozdzielczością tych zdjęć? Na maila?

A co do Bubu, to może za rok? :D

Ciekawe co na to Bubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej prymulkowiecze widzę że postępy na budowach choć pogoda taka sobie :evil: mTom pomyśl pomyśl nad piwniczką na wino w sam raz :wink:

Bubu dzięki za zaproszenie napewno skorzystam będziemy na wczasy jedziemy na początku sierpnia mam nadzieję że się spotkamy. :)

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom nie wiem czy mikkroklimat będzie inny tym bardziej że u mnie będzie to na ścianie południowej ale zawsze to dodatkowe miejsce na zapasy - takich miejsc nigdy w domu za dużo.

To może małe spotkanko Prymulkowiczów na początku sierpnia u Bubu :wink:

Pozdrawiam Aga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...