Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Dzięki Maksiu za szybką reakcję :D .Dosyłam pozostałe zdjęcia.

Zdjecia były robione przy okazji dokumentowania postępu prac na budowie dla banku.W Dom Banku nie ma wizyty przedstawiciela na budowie - potrzebują jedynie zdjecia z kolejnego etapu i kopii wpisów z Dziennika Budowy.( Rozliczenie etapu i wypłata kolejnej transzy).

Mają dobre warunki,ale bardzo złą obsługę klienta.

 

pozdrowienia

Maciek

 

P.S.

We Wrocławiu też była tylko I tura . R Dutkiewicz 85 % głosów .Trochę szkoda,że niedługo będę głosował w Wilkszynie .Za cztery lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki Maksiu za szybką reakcję :D .Dosyłam pozostałe zdjęcia.

Zdjecia były robione przy okazji dokumentowania postępu prac na budowie dla banku.W Dom Banku nie ma wizyty przedstawiciela na budowie - potrzebują jedynie zdjecia z kolejnego etapu i kopii wpisów z Dziennika Budowy.( Rozliczenie etapu i wypłata kolejnej transzy).

Mają dobre warunki,ale bardzo złą obsługę klienta.

 

pozdrowienia

Maciek

 

P.S.

We Wrocławiu też była tylko I tura . R Dutkiewicz 85 % głosów .Trochę szkoda,że niedługo będę głosował w Wilkszynie .Za cztery lata :)

 

 

Witajcie

 

Macku, to co miałem to wrzuciłem, nie robilem selekcji, wrzucilem wszystko, jesli bedziesz chcial aby cos usunac to daj znac

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na ten wasz etap budowy to łeżka się w oku kręci, ale mam też następującą refleksję - nie chciałby mi się już budować drugiego domu. Przynajmniej nie teraz. Zobaczymy co będzie na wiosnę... :lol:

 

Widziałem właśnie w gazecie ciekawy dom, w kształcie kopuły. Buduje się go w następujący sposób: nadmuchuje się żelbetową kopułę, która stanowi szkielet. Trwa to 6 tygodni. Potem nakłada się piankę i natryskuje beton. Dom o takiej powierzchni jest o 30% tańszy od tradycyjnego. Póki co w Polsce powstały 3, w USA jest to bardzo popularna metoda ponoć. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem takiego zdania- to pierwszy i na dzień dzisiejszy ostatni dom. O ile etap wznoszenia jest przyjemny i budujący o tyle etap wykańczania jest dosłownie wykańczający.

 

Kopuła tańsza od tradyzyjnego? Nie chce mi się wierzyć- przecież wszystko tam jest nietypowe- okna, drzwi, ściany, całe wykończenie, hmmm

Wybaczcie radykalizm ale z pewnością nie chciałabym mieszkać w takim domu- czułabym się jak w bunkrze jakimś. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, a co z satysfakcją, uznaniem w oczach bliskich.No i przyjemoscią mieszkania w nowym miejscu - domku.Zamiast w bloku.

 

pozdrawiam

Maciek

 

P.S.

Na razie z budowaniem nie wiążą się wieksze problemy (oprócz banku).

Działka w pięknym miejscu.

Sąsiedzi maja hurtownie budowlaną wiec wszystko jest na czas i w dobrych cenach.

Wykonawca b.dobry.

Pogoda piekna.

 

Czego chciec wiecej.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Pani, ale też się wypowiem. :wink:

Satysfakcja jest, a jakże i to bardzo duża- najpierw jak mury pną się do góry a potem moment zamieszkania. Natomiast to, co jest w środku jest wyczerpujące, choć na swój sposób ciekawe. Wybór materiałów wykończeniowych jest tak olbrzymi, że przyprawia o zawrót głowy i częśte watpliwości, czy to jest to o co nam chodziło.

Ale jak juz się zamieszka, to tak jakby nagle cały ten trud i ciężar z nas spadł i już nic się nie liczy, niczego nie jest szkoda a człowiek jest szczęśliwy że mu się udało i że jest na swoim.

 

Miłego weekendu.

Maksiu a tobie spokojnej nocy powyborczej :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam za Panów :oops:

W najnowszym grudniowym Muratorze jest ciekawy artykuł porównujący

domki o powierzchni ok 120m3.Dom w Prymulkach 3 wypada bardzo korzystnie :D .

Są tam zamieszczone również Wasze opinie .

 

pozdrawiam

Maciek

 

P.S.

Dwie wymienione wady udało mi się wyeliminować:

Mały salon powiększyłem o metr, a ciemną łazienkę na parterze rozjaśnię poprzez ściankę z luksferów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie przestałam kupować Muratora (choć bardzo mi szkoda, że moja przygoda z budowaniem dobiegła już właściwie końca)- przerzuciałam się na czasopisma o ogrodach. Maćku- kogo opinie umieścili w tekście- jestem bardzo ciekawa- tak ciekawa, że chyba kupię Muratora. :D

 

A w moich Prymulkach nastał już czas przemeblowań- tak mi brakuje budowlanych działań, że "odbijam" to sobie przestawianiem mebli :D :D :D

Z jednej strony cieszę się, że właściwie wszystko zrobione a z drugiej szkoda, że nie dawkowałam sobie tych przyjemności tak jak Aga :D Te przyjemności związane z nowymi pracami i zakupami do domu trwały by dłużej. Teraz jedynie cieszą mnie małe zakupy- a to jakaś lampka, a to koszyk, a to doniczka i kwiat.

Choć patrząc na galopujące w górę ceny materiałów i usług budowlanych to się cieszę, że mój portfel się cieszy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murator zmienił nam wygląd forum? hmmm :-?

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić choć muszę przyznać, że nowy design jest dość ciekawy, świeży i lekki. Ale dziwnie mi się to czyta.

 

Dziś rano nie mogłam kupić Muratora, bo juz nie ma żadnego egzemplarza (hihihi- budujący wykupili) ale mąż kupi po pracy w innym mieście.

 

To chyba musi być fajne móc czytać swoje wypowiedzi w tak szanowanym i poczytnym czasopiśmie.

 

Spodziewam sie, że nasze forum i DB Agi będzie miało sporą "oglądalność" :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...