Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Trzeba szybciutko postarać się o lokatora i urządzać mu pokoik :)

Tak jest! Przychylam się do sugestii Agi. Nie ma na co czekać. Pokój czeka. :wink:

 

Mieliśmy dzisiaj gości z Wieliczki. Bardzo mili ludzie, którzy zamierzając budować prymulki i chcieli je wcześniej zobaczyć w realu. Czytają nasz wątek, oczywiście. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pokój gotowy :D

Zdjęcia zrobione :D :D

nowym aparatem :D :D :D

Dziś wieczorem wyslę je do Maksia- może jutro będa.

No i to by było na tyle z wykańczania- co prawda zostało nam jeszcze pomieszczenie gospodarcze, bo trzeba zabudować rozdzielnicę ciepła, połozyć kafelki w rogu, zainstalować brodzik i baterię, zafugować płytki, wykończyć wejście rury z pieca do komina i pomalować. Trochę roboty jeszcze zostało na rok przyszły, ale generalnie cześć mieszkalna jest już całkowicie wykończona.

Troche szkoda :-?

 

Czy choinki juz stoją w Prymulkach? W moim domu rodzinnym jest tradycja, że choinkę ubiera sie dopiero w wigilijny poranek- ani dnia wcześniej, ale ponieważ każde święta spędzam u moich rodziców, to choinkę w swoim domu przystrajam wcześniej, żebym mogła się nią nacieszyć przed świętami, skoro w swięta nie mogę- pierwsza prymulkowa choinka "przyjedzie"chyba jutro. :D

A u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też jest taka tradycja że choinka ubierana jest w wigilię nie wiem tylko czy moje dziewczyny w tym roku wytrzymają i może zrobimy wyjątek i ubierzemy choinke w sobotę 8) W tygodniu raczej nie będzie czasu :)

Bo w tym roku po raz pierwszy spędzamy wigilię w naszym domu i w bardzo skromnym gronie czyli My, dzieci i zwierzyniec. Do tej pory jeździliśmy albo do moich rodziców albo do teściowej 8) Więc mamy trochę obowiązków :)

Tym bardziej że 1 dzień swiąt idziemy na wesele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój gotowy :D

Zdjęcia zrobione :D :D

nowym aparatem :D :D :D

Dziś wieczorem wyslę je do Maksia- może jutro będa.

No i to by było na tyle z wykańczania- co prawda zostało nam jeszcze pomieszczenie gospodarcze, bo trzeba zabudować rozdzielnicę ciepła, połozyć kafelki w rogu, zainstalować brodzik i baterię, zafugować płytki, wykończyć wejście rury z pieca do komina i pomalować. Trochę roboty jeszcze zostało na rok przyszły, ale generalnie cześć mieszkalna jest już całkowicie wykończona.

Troche szkoda :-?

 

No i gdzie te zdjęcia Emilka???

 

Ja staram sie wyprowadzić dziennik na prostą, zostało mi jeszcze 5 wpisów aby być na bieżąco.

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na zdjęciqa od Emilki :)

Ja też może dzisiaj wrzucę coś nowego :)

 

No to wysłałam zdjęcia do Maksia.

Pewnie niedługo będzie je można oglądać- możecie zobaczyć naszą pierwszą prymulkową choinkę- skromna i niezbyt duża, bo święta spędzamy u moich rodziców (szkoda, że pierwsze święta w prymulkach nie będą w prymulkach, ale tak wyszło :-? ). Jedno zdjęcie wyszło ciekawie- przy zgaszonym świetle- tylko lapmki oświetlały więc wygląda nierealnie- jakby namalowane.

Aparacik czeka na kartę pamięci- wtedy będę szaleć. :D :D :D

 

Dostaliśmy rachunek za gaz- 95 zł :D :D :D (hurrraaaa) od połowy listopada do połowy grudnia. W domku cieplutko a drzewa do kominka, wg naszych obliczeń zużyliśmy ok. 1/12 (1 z 12 europalet, które mamy przygotowane), co daje ok. 60 zł a że palimy 3 miesiące to 20 zł za miesiąc. To jest chyba niezły wynik- jak myślicie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Prymulkowiczów.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzę Wam spokoju, radości i szczęścia, a także

pięknej, nastrojowej i tadycyjnej Wigilli,

przy stole gromadzącym najbliższe Wam osoby.

 

Tym, którzy już mieszkają w Prymulkach, życzę niezapomnianej, pierwszej Gwiazdki,

a Tym, którzy jeszcze budują, życzę przyszłej Gwiazdki, spędzonej w nowym domku :D

 

A to moja choinka dla Was :D

http://212.244.189.200/pics/prymulki/emilka/E131.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...