Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Zdjęcia z budowy są oczywiście zrobione. Zastanawiam się nad założeniem dziennika budowy i tam postaram się zdjęcia wklejać. Oczywiście nie byłby to dziennik budowy na poziomie Agi czy Maksia, ponieważ po prostu brakuje mi talentu literackiego :) i niestety czasu. Cieszę się że jest jeszcze jeden formumowicz na moim etapie budowy.

Tak swoją drogą ciekawe dlaczego nikt nie buduje domu wg projektu tj z bloczków keramzytobetonowych?

Ja wybieram sie na urlop od 23 lipca - może będzie znośna pogoda, teraz w wawie znów pada :evil:

Jeszcze raz pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie buduje z takich bloczków, bo są drogie.

Możesz podesłać zdjęcia Maksiowi, a on je umieści na swojej stronie. Pooglądamy. :D

 

no wlasnie, kolega nowy, wiec jeszcze pewnych zwyczajów panujących tu nie zna. Ale teraz juz wie co zrobić ze zdjęciami :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja też nie widziałam jeszcze takiego rozwiązania a teraz proszę o szczegóły gdzie i za ile się takie coś kupuje ????

 

Emilka ten daszek, który wynalazałas też jest ciekawy tylko czy przy takim rozwiązaniu i tak wiatr nie będzie dusił dymu :o :roll:

 

Co do dziennika arktyk to pisz, pisz koniecznie - dzięki za miłe słowa ale u mnie z talentem literackim raczej kiepsko :-?

 

Maksiu i jakie płytki zakupiliście???

Drugie pytanie - kiedy ruszają prace w łazience ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu i jakie płytki zakupiliście???

Drugie pytanie - kiedy ruszają prace w łazience ???

 

Kupiłem Paradyż Fascia, Zefir i Verge, na podłogę Cao, takie jak w wizualizacji

a prace w łazience mam nadzieje że ruszą pod koniec września

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ty masz talent literacki :D

Maksiu chętnie wyślę Ci zdjęcia, tylko mi napisz na jaki adres bo nie wiem.. to taki przywilej nowego. :roll:

 

ok, skoro nowy to napisze prosto.. wyslij na adres [email protected]

 

jak popatrzysz, pod moim postem jest taka ikonka EMail... tam też jest ten adres

czekam na zdjecia i pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno u nas takich rozwiązań w sklepach z instalacjami. Ten był robiony na wymiar przez jakiegoś rzemieślnika. Kosztował nie całe dwie stówy.

 

Dzieki :)

 

Maksiu trzymam kciuki za łazienkę :)

 

dzieki.. przydadzą się...

 

jakie macie kabiny prysznicowe? 90 czy 80?

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...