Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emila a gdzie Ty się podziewasz????Hop. Hop.....

 

A ja jestem na urlopie.

Na chwilkę zajrzałam tylko przy okazji sprawdzania poczty.

Wracam w połowie września to się odezwę.

Z prymulkowych tematów- w przyszłym tygodniu wracamy do domku i resztę urlopu poświęcamy na ogród- randap już wszystko wypalił, więc zabieramy się za orkę, ubijanie ziemi i sianie trawy. W tym roku to będzie wszystko. A w domku przybyły meble do salonu: komoda i nowa lampa podłogowa- bardziej nastrojowa niż poprzednia (IKEA!!!).

Lato już minęło- my nad morzem a pogoda kiepska- zimno i pochmurno i wiecie co.... marzę o rozpalonym kominku w moim domku :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila to wypoczywaj :)

My właśnie wczoraj rozpoczelismy sezon grzewczy, czyli 1 palenie w kominku, jak prognozy się sprawdzą to chyba trzeba będzie już palić na dobre :o :roll:

Emila to czekam na jakieś fotki nowości w domku i trzymam kciuki za palny ogrodowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piękna pogoda, rozplanowywałem więc ziemię przed domem. Dzisiaj pada. Dobra pora na malowanie w garażu sztachet.

Co tam nowego u pozostałych prymulkowiczów?

 

robią się instalacje.. ja mam labe :D narazie... bo od przyszłego tygodnia zacznę rozkładać styropian na podłogi :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas jest zimno więc palimy.

Rok szkolny rozpoczety i życie idzie do przodu, w domu i wokól domu nic się nie dzieje.

 

bardzo zimno??? tak sie pytam bo rozważam w opcji możlwości wypadu na kilka godzin w sobotę do szklarskiej poręby, ale jesli pogoda jest totalne zwalona i pada to nie ma sensu

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makasiu jak na arzie jest zimno i rzeczywiście pogoda fatalna, ale zawsze możesz pytać będe podawać meto na bierząco.

A co Ty robisz w mojej okolicy i nic nie mówisz.... JUż mi się tutaj spowiadać :wink: :)

 

nic nie robię.. bo mnie tam nie ma :D

wybieram się w piątek w okolice Żar, a stamtąd już tylko dwie godzinki samochodem do Szklarskiej, a jesli by była pogoda to chciałbym Małgosi pokazać jak wyglądają góry, bo sie jej pochwalili w przedszkolu ze ktoś tam był w górach i teraz chodzi i pyta mnie kiedy pojedziemy w góry :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie też odwiedzić Karpacz i tutaj w sobotę macie info meto z pod Śnieżki , w sobotę pracuje.

Jakby co daj znać będę informować na bierząco o pogodzie.Mój numer telefonu chyba gdzieś masz???

 

:D :D :D .. gdzie to info ze Śnieżki? :D

nr telefonu gdzieś mam, ale nie wiem czy aktualny

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend ma już być ponoć ładnie tam na zachodzie.

 

Kurcze, tak to jest, że jedni mają góry na co dzień, drudzy morze, albo jakiś inny zalew... :D

 

A'propos jakie macie plany wakacyjne... na przyszły rok? :wink:

 

No ja mieszkam dobre 100km od morza, nad które zresztą nie lubie jeździć, leżenie na plaży to dla mnie najgorsza katorga. Góry to co innego :D :D

 

Plany wakacyjne na przyszły rok? :D :D :D PRZEPROWADZKA!!!!

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam te góry nie kręcą ale nie mam innego wyjścia.

Tomku zobaczymy jak będzie z tą pogodą.

Co do planów wakacyjnych u nas jeszcze nie ma takowych, a u Ciebie ???

Morze. Przecież nie pojedziemy w góry, które widać z okna w kuchni. :D

 

Maksiu chcesz się przeprowadzić na budowę? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...