Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Gips na jakimś członku czy karton-gips? :wink:

Co zrobiłeś? Sezon narciarski wszak się jeszcze nie zaczął.

 

nogę złamałem w kostce, a konkretnie kość strzałkową przy kostce, zostałem niefortunnie kopnięty na meczu w noge w nogę :D

na razie mam do 19.12 zwolnienie a potem sie zobaczy

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mi tez się taka prognoza podoba, tylko mniej ta jesień w lipcu 8)

To co w sierpniu już zima ???

Chyba znowu wakacje trzeba palnować w ciepłych krajach 8)

 

Maksiu podobno nic się nie dzieje bez przyczyny :o :roll:

Symptomatyczne przejęzyczenie - palmować w ciepłych krajach. :D

Szczerze powiedziawszy w lecie to ja bym chętnie gdzieś na północ pojechał - fiordy, może Islandia. A w zimie do Egiptu. Ech, marzenia...

U nas napadało już z pół metra śniegu. :o Dobrze, że koniec tygodnia, bo jak tak dalej pójdzie, to jutro nie wyjedziemy. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę bardziej uważać na literówki :)

 

Mnie w zimne rewiry nie ciągnie, ale mogę spędzać urlop dwa razy w roku w ciepłych krajach :)

 

Co do śniegu to u nas nie ma go dużo.

Jak u Ciebie tak pada to rzeczywiście macie niezłą zabawę z tym odśnieżaneim, współczuje, ale podobno od przyszłego tygodnia ma być cieplej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

łazienkę mielismy nawet z płytkami i armaturą - brakowało jej drzwi do kabiny, halogenów, lustra, i pomalowania powyżej płytek i sufitu :)

Lustro już jest. drzwi się wprawiają, pewnei trochę to potrwa bo robimy sami znaczy sie głównie robi Sławek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza że aż spadliśmy na 3 stronę :roll: :o

A u nas w końcu robi się dolna łazienka :)

A u nas się łazienka nie robi tylko ... ogromne przygotowania na przyjęcie 5 członka rodziny ! I tu refleksja - w bloku wystarczyło 1 łózeczko a w domku muszą byc 2szt ( piętro i parter) :-? Pozdrawiam wszystkich WYTRWAŁYCH !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE Bubu! :D

Ech, te nieprzespane noce... 8)

 

Aga, u nas chyba też pora na upiększanie: szafki kuchenne na szczęście z litego drewna czekają na przeszlifowanie i polakierowanie, klatka schodowa odczuła montowanie schodów, wypadałoby się za nią wziąć, ostatni pokój na górze (aż wstyd przyznać) nie ma jeszcze oświetlenia, ani gniazdek - póki co stanowi suszarnię, itd, itp.

No i chyba pora powoli przymierzać się do... wiosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie martw się jak łązienka wypiekniej zostanie nam jeszcze dużo zajęcia 8)

Z dużych rzeczy to obudowa kominka i schody :)

Jeszcze pom.gosp i garaż ale wnętrze domu ważniejsze :)

A na wiosne znowu temat ogród i zakończenie ogordzenia oj jest jeszcze tego trochę :)

Napewno nie będziemy się nudzić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
WSTYD Prymulkowicze żeby nasz wątek na 4 stronie szukać :o :roll:

Gdzie Wy wszyscy jesteście 8) ?????

Zapraszam do mojego dziennika są nowe fotki łazienkowo - ogrodowe 8)

Wyłazić z pieleszy :wink: :)

 

Sęk w tym Aga, że z konieczności nic się nie dzieje... oj niech ta noga zrasta się szybciej, to sie zacznie dziać dalej.

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wszystkim starym budowlańcom, którzy już piękne dni budowy maja za sobą i wszystkim nowym, przed którymi jeszcze najlepsze-chciałbym życzyć Wam na nadchodzące święta zdrowia, szczęścia pomyślności. A w nowym roku obyście jak najwięcej czasu spędzić mogli w swoich Prymulkach. Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich prymulkowiczów :)

Święta tuż, tuż. Roboty budowlane pewnie przerwane (w sumie to nie wiem jak u Was z pogodą, bo w górach zimno że aż...brrrr....), wszyscy żyją już świętami, dlatego pozwólcie że i ja złożę Wam życzenia - Życzę Wam samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, aby Wasze rozpoczęte budowy niebawem dobiegły końca, abyście Wy, kórzy macie już stojące budowle wkrótce się wprowadzili, abyście nie napotkali na żadne trudności. A nam wszystkim życzę by ceny materiałów, akcesoriów, mebli, agd, rtv itd. itd. poszły w dół :D Wszystkiego co najlepsze na Święta i na Nowy Rok. Cześć !

 

P.S. Podsumowanie półroczne prac: na działce jest prąd, wkrótce będzie woda, jest budynek gospodarczy i pełne ogrodzenie z 12m odcinkiem prowizorycznej bramy i części ogrodzenia...w tej chwili czekam na pozwolenie na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...