Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie macie wrażenia, że to okno lewe na dole jest węższe od prawego dolnego? (na rzutach na stronce archonu też jedno mniejsze od drugiego)

http://www.archon.pl/images/products/m3f0186a71753e/265.jpg

u mnie było (teraz już domek ocieplony) tak (tylko my mamy odbicie lustrzane):

http://lh3.ggpht.com/_4STjwinLOH8/SXI_zbW_I_I/AAAAAAAAAb4/lPD6CAtwl8A/s400/aS6301261.JPG

Więc albo jest coś z tymi oknami nakręcone, albo nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie przyłączyliście wodę do budynku?

woda wchodzi od frontu do kotłowni. Tam zaraz jest licznik (w budynku).

 

Nam zaprojektowali do kuchni. Doradził nam dyrektor w gminie od kanalizacji żebyśmy to zmienili i podłączyli do garażu. Gość, który będzie spisywał licznik nie będzie nam zaglądał do środka domu a co najważniejsze w razie awarii wyleje się do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałabym napisać od 08. 06.2009 Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pozwolenia na budowę. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

W końcu się udało!!!!!!!!!!!! Czekamy teraz spokojnie na uprawomocnienie i dogrywamy wszystko, aby za niedługo wejść w teren.

 

To gratuluję! super wieści!! życzę Wam, żeby wszystko toczyło się bez problemów i po Waszej myśli !! załóż dziennik :) chętnie poczytam o budowie innej Prymulki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do łazienki to ja tu nie poszaleję. Ten etap jeszcze daleko przede mną i sama nie wiem jak ją urządzę.

Aniu, możesz puścić wodze fantazji ;)

 

Miałam nic nie pisać a jednak poszalałam :wink: :wink: :wink: :wink:

Co do łazienki to chcę mieć : na ściance działowej między pokojem a łazienką dwie umywalki, od okna wannę narożna za nią ścianka a za ścianką szafeczki. Na ścianie od schodów wc ścianka a za ścianką pralka i suszarka. Co do grzejnika jeszcze nie wiem gdzie go wstawię? Nie będzie okna dachowego w łazience.Jedno na ścianie wystarczy

Tak jak kajon-ka zmieniłam miejscami łazienkę ze względu na kierunki świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Wiadomo, że każdy chce, żeby jego domek był idealny... niestety chyba pierwszy dom nie jest wolny od błędów ;) my za 15 lat będziemy budować drugi dom, więc będzie idealny ;) a prymulka i tak pozostanie nasza ukochana ;)

 

Jak to mówią inni pierwszy dom buduje się dla wroga drugi dla przyjaciela a trzeci dopiero dla siebie. :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się chciała w swoim pierwszym zestarzeć, ale córka powiedziała mi, że ona chce mieszkać już zawsze a jak wyjdzie za mąż to się ja mam wyprowadzić ;) :o sąd myśl o budowie drugiego domu... ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.. chociaż już naszego budowlańca zamówiłam jakby co na za 15 lat ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się chciała w swoim pierwszym zestarzeć, ale córka powiedziała mi, że ona chce mieszkać już zawsze a jak wyjdzie za mąż to się ja mam wyprowadzić ;) :o sąd myśl o budowie drugiego domu... ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.. chociaż już naszego budowlańca zamówiłam jakby co na za 15 lat ;)

 

Córka to niech sama zakosztuje potu przy budowie a nie żeruje na rodzicach. Wiecznie za rączkę jej nie będziecie prowadzić. Na dobre jej wyjdzie jak sama coś samodzielnie zrobi. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia naszych okien postaram sie wkleic jutro :D

co do wody to wchodzi do kuchni bo tam było najbliżej ale licznik mamy w studzience przy ulicy - żebby nie łazili po domu :D

Nam też zaprojektowali do kuchni, ale to zmienimy. W razie awarii woda wyleje się na płytki w kuchni i poleci dalej na salon. Nie chciałabym tego widoku wiec się zabezpieczę. Mam nadzieję, że nigdy do awarii nie dojdzie. :lol: :lol: :lol: :lol:

Będę czekać z niecierpliwością na zdjęcia, bo nie ukrywam nie mogę myśleć o niczym innym jak o tym czy dobrze robię. Jak już mury będą stały to odetchnę. Chociaż w tej kwestii. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się chciała w swoim pierwszym zestarzeć, ale córka powiedziała mi, że ona chce mieszkać już zawsze a jak wyjdzie za mąż to się ja mam wyprowadzić ;) :o sąd myśl o budowie drugiego domu... ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.. chociaż już naszego budowlańca zamówiłam jakby co na za 15 lat ;)

 

Córka to niech sama zakosztuje potu przy budowie a nie żeruje na rodzicach. Wiecznie za rączkę jej nie będziecie prowadzić. Na dobre jej wyjdzie jak sama coś samodzielnie zrobi. :lol: :lol: :lol:

Nie no, jasne... ale przecież na siłę z domu nie wyrzucę ;) póki co jest w domku zakochana.. ;) ale tak serio to trudno by mi było się rozstać z naszym domkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...