Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Aga za powitanie. Pewnie zostaniemy na tej stronie trochę dłużej, bo jesteśmy "planistami". Jak widzę "realizatorzy" prą do przodu, aż miło.

Póki co nadrabiam czytając całe forum od początku - nowy fakultet murowany, choć niektóre zwroty są mi całkowicie obce - :o mam nadzieję że to normalne u początkujących.

Swoją drogą ludzie w Archonie są mili, przynajmniej na początku. Czy potem też ich rady są obiektywne?

Są takie firmy które za żadne skarby nie udostępniają planów - że może ktoś coś bez zapłaty!

Czekamy na radę gdzie zdobyć rzetelną wiedzę? Jak rozmawiać z ekipami? Jak lepiej jedna ekipa całość czy kilka po trochu? Szczególnie w przypadku zamknięcia całości w jednym sezonie - jakie macie doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielarz moja działka też stoi pusta i czeka na działania do przyszłego roku.

mTom tylko czekać na zdjęcia :)

Kasiu dokładnie to nie wiem ale myslę że będzie to ze dwa trzy schodki a może da się to rozwiązać inaczej tego jeszcze nie wiemy, będziemy dopiero rozmawiać z BK.

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie.. jesli by ktoś chciał żebym wstawił jakieś zdjęcia na stronke.. to musi mi wyslać zdjęcia najpóźniej do piątku do godziny 12... od poniedziałku jestem na urlopie.. wiec bede zasuwał przy domku a nie siedzial przy komputerze :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja - Nowa - nadal szukam budujących Prymulki 2 aneks z garażem - jak rozwiązujecie sprawę więźby dachowej - ta na zamówienie, ze względu na szerokość obrysu domu ma ustawione słupki podporowe, które zabierają sporo z powierzchni poddasza - mnie nie są potrzebne schowki wzdłuż obu ścian o głębokości metra! Wychodzi na to że pozostaje mi tradycyjna, z kupą walającego się na budowie drewna. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...