Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

powiem Wam, co przerobiliśmy w prymulkach :D

1. w salonie zamiast normalnego, podwójnego wyjścia na taras, zrobiliśmy poczwórne. Całkiem fajnie to wygląda-salon jaśniutki i jeśli ktoś nie planuje zbyt dużo mebli, to jest piękny widok na ogród i ma się piękny "obraz" na ścianie.

2. w garderobie robimy okno a wejście do garderoby z łazienki,

3. Jak większość powiększyliśmy dolną łazienkę kosztem korytarzyka,

4. robimy zsyp brudnej bielizny z górnej łazienki do pomieszczenia gospodarczego

5. z garażu zrobiliśmy drzwi na ogród, czyli na przeciw bramy wjazdowej garażu

6. zrobiliśmy piwniczkę pod schodami,

7. poszerzyliśmy okna na górze w sypialni by miały taką szerokość jak drzwi.

8. dodaliśmy okno połaciowe nad schodami.

 

i to poki co tyle.Pozdrawiam!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, dzięki.

Popielarz, czy za 3 tygodnie plan ma stanąć na sesji rady? Jeżeli tak to obawiam się ewentualnych protestów. U mnie tak było. Plan miał powstać w 2001 roku, sprawa ciągnęła się jednak chyba do 2004. Mnie na szczęście udało się uzyskać z gminy decyzję o warunkach zabudowy więc mogłem działać wcześniej.

Muszę się pochwalić, że wreszcie udało się wprawić stare drzwi, które posłużą na czas dalszych prac. Zeszła na to dobra dniówka dla 2 osób. Wszystko wskazuje na to, że mogę powoli rozglądać się za wykonawcami instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maksiu, :p

mTom jak masz jaśniutko na poddaszu. My na razie nie wstawiamy okien dachowych , bo niestety kradną w okolicach. Namet zapobiegawczo postawiliśmy słup, żeby choć trochę oświetlił posesje. Oby to coś dało :roll:

mTom i jeszcze pytanie jakiej wielkości okna wstawiałeś 78x118 czy 78x140?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...