Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga - dzięki :p

Maksiu - ja nie wiem - podpytam męża, bo to on jest główną siłą pociągową i finansową (ja tu tylko sprzątam, tzn. piszę na forum :wink: ). Ale sądzę, że jeszcze w tym roku. Jak będę znać termin dam znać i przyjeżdzaj. :lol:

A propos stodoły - nasz całkiem fajnie wyszła - bardzo lubię takie stodoły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby sezon budowlany dobiegał końca?

Zaobserwowałem dziwne zjawisko. Ostatnio rozdzwoniły się telefony od fachowców, którzy coś kiedyś u mnie robili. Z pytaniem: czy aby nie ma jakiejś pracy? Jeszcze miesiąc temu wszyscy byli zajęci. Ciekawe czy to się przekłada na ceny?

Kasiu, czy masz już położoną instalację CO? Do jakiego typu się przymierzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek teraz to już Wszystko czarno na białym :wink: :)

A za jakim piecem będziesz się oglądał, bo My też piec jednofunkcyjny z zasobnikiem mo mąż coraz bardziej skłania się do Junkersa. Planujesz gdzies podłogówkę?

Mam nadzieję że podzielisz się tymi wycenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to zależy od cen. Chciałbym tak jak Ty kominek z płaszczem wodnym + gazówka. a jeżeli będzie za drogo to będzie jak chłopaki chcą - zwykłay kominek + gazowka. Marzy mi się podłogówka na parterze ale zobaczymy jak koszty.

Jak bedę znac wyceny to dam znać. Na razie dzisaj jadę zobaczyć moje okienka - mam nadzieje, że do końca mojej pracy będa w całości już zamontowane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie zero podłogówki na 100%. Jestem tradycjonalistą. Co do pieca, to mam póki co takie preferencje, aby był jak najtańszy w eksploatacji, a przy tym mało udziwniony. Wiem czym się kończy przeładowanie elektroniką bez względu na to, czy jest to samochód, pralka lub piec.

W najbliższym czasie rozpiszę wszystkie elementy i rozdam okolicznym firmom. Oczywiście zdobytymi informacjami podzielę się na forum.

Kasiu, napisz jak okna 'wypadły'. Byle nie dosłownie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...