Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fakt, nisko spadliśmy w pewnym momencie.

Kasiu, bardzo prosimy o więcej informacji.

Przesłałem Maksiowy parę nowych zdjęć. Zawierają trochę inną perspektywę domu oraz pokazują, ile ziemi udało się nam dokupić celem powiększenia działki. Teraz bez drogi liczy ona 10 arów, z drogą prawie 12.

Po raz kolejny po ulewach i wichurach sprawdziłem szczelnośc dachu. Wygląda na to, że wszystko jest ok. czego i wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, obawiam się, że nie mam się czym pochwalić. Wybrałem na razie technologię (system) jaką będę robił. Szukam kogoś kto mi zrobi zestawienie materiałów. Póki co niezbyt intensywnie - do świąt mam w parcy urwanie głowy. Obawiam się, że jakieś newsy będę miał dopiero po Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga świetnie :D - życzę powodzenia.

U mnie w piątek - sobotę położyli chudziaka. Już jest inaczej jak się wchodzi do domu i pod stopami nie mia piachu. Ale trzeba zacząć grzać kozą na razie bo już zaczyna się rosa zbierać na oknach. Strach pomysleć co będzie jak zaczna tynkować. Zamówiliśmy ekipę od odkurzacza centralnego - zaproponowali 5 gniazd - 2 na dole, 2 na górze i 1 w garażu - koszt wraz z położeniem instalacji i oczywiście materiałem 1.350 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek stramy się o kredycik ze wstępnych ustaleń wynika że nam dadzą :) ale wolę nie zapeszać, a jak dadzą to już pójdzie więc napiszę tak ogólnie jaki jest plan :)

Zaczynamy na początku maja i ciągniemy budowę bez przerwy.

Ekipa robi cały stan surowy otwarty wezmą tak około 28 - 29 tys. dokładnie się jeszcze nie dogadaliśmy.

Ekipa polecona przez koleżankę z Forum AgnesK :lol:

Mam nadzieję że w maju 2006 bedziemy w nowym domku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga na pewno zamieszkasz w 2006 a moze i ida się na koniec 2005 :D

U mnie chłopaki rozpalili kozę. Jak się wchodzi jest cieplutko i co najwazniejsze suchu bez wilgoci. Odkurzacz centralny miał być montowany w piątek - ekipa przesunęła termin na wtorek. Poczekamy :roll:

Przywieźli już regipsy na poddasze - dzisiaj elektryk miał rozprowdzić pod nie punkty świetlne. Zaraz jadę obejrzeć - oby to zrobił, bo inaczej :evil: Mam nadzieje, że pomontował chłop wszystko, bo murarze stoją z robotą. a chłopaki aż się palą do roboty :D Reszta historii jutrzejszego dnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek no cóż w polsce to już tak jakoś jest dziwnie smutne to ale prawdziwe :-?

Kasiu liczymy na zamieszkanie w 2006 wiosną :lol:

Mam pytanie ile wam wychodzi metrów kwadratowych ścian bo My juz totalnie zgłupielismy nam wychodzi inaczej KB jeszcze co innego a różnice są znaczące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...