Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kwiecień, plecień... oby taki nie był. :D

Przyjąłem takę zasadę, że każdy materiał kupuję z osobna i osobiście. Kiedyś w pewnej hurtowni byłem świadkiem, jak sprzedawca przekazywał inwestorowi taką wycenę. Inwestor był z lekka podłamany, że drogo, a handlowiec przekonywał go, że tak musi być, że i tak dał mu już maksymalny rabat. Po wyjściu biedaka hurtownik skomentował to tak (z uśmiechem na ustach): gość się kompletnie nie zna, to mu można pocisnąć trochę kitu. Szczególnie tam gdzie nie widać dostał z lekka droższe (co nie znaczy, że lepsze) materiały. Przyznam szczerze, że była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tej hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rurki od c.o. i wody oraz ustrojstwo pod kibelki podwieszane zamontowanee (wczoraj narobiłam trochę zdjęć obiecuję przesłać) została tylko podłogówka do zrobienia w kuchni, łazienkach i holu na dole. Zamówiliśmy już ekipe do posadzek 21, 50 zł za m2 cena z materiałem ale bez stropianu, który to kupujemy we włsnym zakresie. W tym tygodniu wybieramy się do Nowej Soli aby obejrzec kominki z płaszczem wodnym - producent właśnie z Nowej Soli - ceny przystępne podaję strone http://www.enka.civ.pl

oraz rozejrzeć się po hurtoeniach odnośnie ceny podłóg rożnego rodzaju, bo przecieć trzeb określiś się z ostateczną grubością posadzek w poszczególnych pomieszczeniach. Z holem , kuchnią i łazineką nie mam problemów - wiadomo jakieś płytki - grubośc ich standardowa. Niestety mam problem z pokojami. W salonie zrezygonowaliśmy z podłogówki. Miały byc płytki ale stwierdziłam, że ja jednak najbardziej drewno lubię. Niestety ceny podłóg drewnianych gaszą mój zapał - ale zobaczymy co po wycieczce po wspomnianych hurtowniach. w pokojach i holu na górze będą panele - chociaż zastanawiam się nad naszą sypialnią czy nie dac jakiej wykładzinki podłogowej - zawsze to przyjmeniej bosa nogą stanać na wykładzinie niz na panelach. Zresztą ceny tych dwóch są bardzo zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja też czekam na zdjęcia :)

U nas to nawet nasz mistrz mówi że materiały to My sami bo jak ekpia to potem wychodzą jakieś bzdury.

Podpisalismy w sobotę umowę na wykonanie stanu surowego otwratego :lol: :lol: :lol:

Cena za robociznę 28.500 zł. :)

Nasz projket leży sobie w hutrowni i czeka na wycenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. nic tu nie pisałam ostatnio a dostałam właśnie powiadomienie o odpowiedzi w temacie. :o :D To musi być znak. :D

 

Aga, mistrz zaczyna działa u nas w najbliższych dniach, może więc do 15. kwietnie będzie w miarę wolny (tego bym sobie przynajmniej baaaaardzo życzyła :D ). Acha - gratuluję podpisania umowy. :D Wydaje mi się, że cenę rozsądną dostaliście. Dzięki zdjęciom Kasi widze, że będziecie mieli piękny domek (i na pewno super zbudowany :D ). Przy okazji - Kasiu gratulacje.

Pozdrowienia dla wszystkich prymulkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...