Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, gratulujemy kredytu i umowy. Jesteś niedościgłym wzorem dla Dorotki :p . A tak po starej znajomości można by rzucić okiem:o :o :o :wink: na Twoją umowę z p. Krzysiem ?

Do banku po kredyt trzeba iść z kosztorysem - skąd go mieliście ?

Nad morzem zimy nie ma :( ale u nas na budowie jeszcze mocno trzyma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajajcie :lol: dzieki za gratulki :)

Kosztorys zrobiliśmy sami mieliśmy tylko pieczęć KB :) Pomógł nam pan z banku żeby było dobrze do rozliczania transz :)

Jeśli chodzi o umowę to mamy ją od naszego niedościgłego wzoru :lol: AgnesK jeśli ona wyrazi zgodę to prześlę Wam na meila :)

A tak się czerwienię ja :oops: :oops: :oops: Nie wiedzialam że mogę byc dla kogoś wzorem :oops: :oops: :oops:

Pogoda u nas starszna ale mam nadzieję że wiosna przyjdzie i ruszymy pełną parą :)

jakie palny u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Aga... to jest właśnie rzecz o której mało kto wie i z której mało kto zdaje sobie sprawe. Osoby częściej udzielające się na forum, opisujące swoje budowy itd. sa czesto w oczach innych uważane za specjalistów, ja sobie nawet nie zdawałem sprawy ile osób podgląda moje zmagania budowlane, a po czasie sie dowiaduje, ze "... tu ściągneliśmy od ciebie..." itd. To duża odpowiedzialność.

No to sobie pofilozofowalem..

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maksiu - Ty masz problem z głowy , ale w projekcie brak spocznika. Dyskutowaliśmy problem mycia podczas "wizytacji" u mTom-a - On robi wg. projektu bez spocznika i planuje jakieś haki na ścianie do oparcia spec-rusztowania. mTom - czekamy na szczegóły :p !

Poza tym to okno jest super i ładnie doświetla całą klatke schodową.

Teraz głos mają Dziewczyny :wink: :........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem wywołana do tablicy :wink: :) To odpowiem że zastanawiałam się nad myciem tego okna wiele razy i nie mam pomysłu :o Rozwiązanie Tomka jest dobre, ale ja jakoś nie mam zaufania do takiej deski :wink: :) Tak więc jak widać nie mam pomysłu ale co tam coś się wymyśli :)

Na początku chcialam zrezygnować z tego okna ale po wizycie u Tomka stwierdziliśmy że to okno jest bardzo potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...