Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Z tego co wiem, to:

a) jeszcze nic nie jest przesądzone

b) dotyczy to gazy płynnego a więc takiego w butlach, a nie ziemnego

 

Maksiu, dzięki. Jutro to przeanalizuję.

Iza wysłałem Ci maila.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, ale slyszalem ze o te 30% ma wzrosnąć akcyza, a nie sam gaz, wiec roznica w cenie gazu powinna byc mniejsza niz 30%, no i tak jak napisał Tomek, to jeszcze nie jest podobno przesadzone... oby..

 

Tomku: czekam na wniosku z analizy :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja się pocieszam tym, że jednak gazu ziemnego z instalacji nie tkną. Przynajmniej tak obiecywali na początku lat 90-tych, kiedy to namiawiali, że przechodzić z węgla na ekologiczny gaz (sic!). :evil:

Maksiu, analiza będzie. :D

Mam pytanie prymulkowicze. Jak rozwiązaliści zagospodarowanie łazienki na pięterku. Niebawem wchodzi elektryk, musimy coś zadecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek postaram się to jakoś przedstawić ale rysunek to nie jest moja najmocniejsza strona :oops:

Jeśli chodzi ogólnie o oświetlenia to zaplanowałam w łazienkach halogeny i górne oświetlenie na umywalką, w górnej łazience ścianka działowa, która wyszła aby było przejście do pokoju nad garażem będzie z luksferów. Rozmieszczenie poszczególnych elementów w łazience pokaże później jeśli uda mi się cos stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dzieki serdeczne, za odp. Odwiedzimy, a kiedy dokladnie, to zadzwonimy.

Lazienka na gorze, bedzie jak u Agi pomniejszona przez korytarz, ale za to powiekszona o 1 m z garderoby , gdzie bedzie wneka na prysznic. Nie bedzie scianki dzialowej (tylko kawalek ten z kominem i przejscie do wneki prysznicowej. 1 metr z szerokosci zabrany z garderoby, scianka dzialowa dzielaca garderobe na prawie :lol: pól . Brak drzwi do garderoby wg projektu , za to wejscie do garderoby od strony pokoju (naszej-czyt. malzenskiej-sypialni). Lapiecie to? bo jabym nic z tego nie kumala. :lol: Mam to rozrysowane wlasnorecznie , rzuce w pracy na skaner i sprobuje wkleic. :D . Na dole kuchnia w miejscu projektowego gabinetu. Ubikacja malutka , bodajze 1m x 1.2 w miejscu korytarzyka , a w miejscu lazienki dolnej - spizarnia , wejscie od strony kuchni- projekt. gabinet (przesuwane drzwi z kuchni do spizarni) . Ale namieszalam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wkleic te zminy, ktore wprowadzilam... Maz mowi, ze wszystko mu sie podoba, procz krzesel w salonie :lol:

11017422093814e0ed20bb51a8d36d1e458d8189f6

11017422093814e0ed20bb51a8d36d1e458d8189f6

 

Raczej mi sie to nie udalo , pierwszy raz cos tu wklejam, jak Wy to robicie?? Tomek wysle Tobie i wklej z laski swojej,, OK? Dziekuje :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...