Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

maly pokoj i lazienka na gorze beda mialy okna dachowe i nad schodami tez bedzie okno. Czyli w sumie 3 dachowe + dwa balkonowe z wiekszych pokoi na gorze. W przyszlosci bedzie garaz i pokoj nad nim, wiec nie bedzie z tamtej strony budynku , (czyli od malego pokoju na gorze tez) okien, wiec sila rzeczy musi tam byc dachowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izapa; a wzielas pod uwage słonce przy ustalaniu miejsca na telewizor... wydaje mi sie ze w tym miejscu bedziesz miala pieknie oswietlony telewizor popoludniem i wczesnym wieczorkiem (latem) przez slonce... z dwoch stron.. zarówno przez drzwi balkonowe od tarasu jak i od strony okna na zachodniej scianie... sam mam tak ustawiony dom i wiem ze tam jest sporo slonca. Jak bedziesz na budowe sprawdz jak swieci slonce na to miejsce gdzie chcesz miec telewizor.. zwlaszcza sprawdz poznym popoludniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku.. bedzie bardzo odrecznie.. bo nie mam teraz czasu bawic sie w sliczne rysunki techniczne.. na czerwono masz gniazdka z pradem.. na niebiesko oswietlenie... na srodku zakresowany to komin ktory przechodzi przez lazienke.. od komina do sciany bedzie postawiona scianka z regipsu z poleczkami na dwie strony, po lewej stronie od tej scianki kibelek.. na prawo wanna narozna.. na wprost wejscia umywalka z lustrem.. na lewo od umywalki okno.. jesli cos niezrozumiale wytlumaczylem to napisz.. postaram sie jeszcze raz wyjasnic

http://212.244.189.200/pics/prymulki/laz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...