Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie, że się rozwija. Wszak jesteśmy grupą budujących. Ciekawe jak tam dzisiaj Maksiu po konsumpcji kolejnej porcji styropianu? Pentan i styren chyba nie należą do najzdrowszych. :D

Iza, na czym ten sznureczek polega? I mnie chyba jednak są fakro...

 

dziekuje Tomku za troske... jeszcze zyje... oczywiscie dziejsza porcja styropianu pochłonięta.. jeszcze z tydzieen i przestanie mi on przeszkadzac... ale chyba az tak dlugo robic tego nie bede.. na dzien dzisiejszy mam dookoła domu na wysokość 3.5 m przyklejony styropian.. jutro jedziemy dalej.. od soboty przez 4 dni bede mial pomoc na budowie... dwoch fachowcow... wiec mozliwe ze juz we wtorek zaczniemy robić podbitke :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Maksiu że prace idą pełną parą :lol:

Jaki dalszy plan działania co po ociepleniu i podbitce ?

 

a no ida prace powoli do przodu... od jutra powinny isc szybciej, bo bede mial dwóch znajomych do pomocy :D a konkretnie to sa budowlancy i to raczej ja bede im do pomocy niz oni mi :D

 

pytasz aga co po podbitce?? odpoczynek.. jak najbardziej zasluzony...

:D :D :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga: jesli chcesz cokolwiek sie dowiedziec o moich planach budowlanych to poprostu zapytaj tomka.. jest bezbledny w swoich typach...

a co do czasu to sierpien.. druga po polowa tegorocznego urlopu...

oczywiscie tynki tradycyjne...

oczywiscie w miedzyczasie cala masa drobnych robotek...

pozdrawiam

m

 

ps. tomku.. masz juz dwa termosy z kawą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga: ja bym najchetniej zrobil wszystko odrazu i już.. ale niestety moge operować tylko na oszczędnościach, a tych nie jest za wiele... w tym roku starczy tylko na ocieplenie, podbitke i tynki (ewentualnie zamiast tynków instalacja wodna, ale raczej tynki)

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, nie mogę pić tyle kawy. Drugi z herbatą poproszę.

Jak zamierzasz rozwiązać problem przyspieszonego schnięcia i w konsekwencji pękania tynków robionych w najciepleszym miesiącu? Ponoć to jest dosyć poważny problem. Polewać wodą niestety tego się nie da.

Aga wytypować Ci kumulację w dużym lotku? Wyobraź sobie: przychodzisz do pracy i mówisz szefowej - a mnie to teraz lotto. :D I pewnie wprowadziłabyś się jeszcze na gwiazdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj jak to było...? Nie pamiętam tych cyfr z reklamy. Zapytam jutro moje dziecko. On ma jakąś taką niesamowitą zdolność zapamiętywania takich dziwnych rzeczy. :D

A jak się ma kupę kasy to pewne etapy można przeskoczyć. U mojego znajomego od momenty wbicia pierwszej łopaty do wprowadzenia się minęło 11 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja bym chciała żeby sufit spadl mi na głowę :wink: :)

Zreszta 11 miesięcy to nie jest tak szybko, teraz to prawie norma :wink: :)

Tomeczku te z reklamy to moje dziewczyny pamietaj bardzo dobrze tylko jakoś takie nie trafione 8) może dlatego że ja nie Kowalska :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...