Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

Maksiu, nie mogę pić tyle kawy. Drugi z herbatą poproszę.

Jak zamierzasz rozwiązać problem przyspieszonego schnięcia i w konsekwencji pękania tynków robionych w najciepleszym miesiącu? Ponoć to jest dosyć poważny problem. Polewać wodą niestety tego się nie da.

Aga wytypować Ci kumulację w dużym lotku? Wyobraź sobie: przychodzisz do pracy i mówisz szefowej - a mnie to teraz lotto. :D I pewnie wprowadziłabyś się jeszcze na gwiazdkę.

 

myśle że nie bedzie z tym problemu... narazie nie mam okien wiec jest przewiew i tynkom nie powinno sie nic dziac.. poza tym obecne sierpnie to juz nie te sierpnie co jeszcze kilka lat temu..

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeszcze sie wam nie pochwaliłem.. skonczyliśmy dziś oklejac sciany styropianem.. jutro i pojutrze kołkowanie, tarcie, i wklejanie siatki ... i musimy zmieścic się w te dwa dni :D

w srode odrobina porzadkowania na dzialce.. i od czwartu wracam do pracy :D, a w sobote jade malowac sciany gruntem :D a za tydzień od najblizszej soboty gruntowanie szczytów domu, praca na wysokości nie dla mnie, zrobi mi to sasiad i podbitka (to juz razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu ogladalam Twoj projekt... Wiatrolap - 2.64..... tak mysle, jak sie wszyscy pomiescicie wchodzac do domu jednoczesnie, hmmmm.... Jest Was jak dobrze pamietam narazie 3 ludzia.... Moja rodzina liczy 5 + pies... Wiem jak to wyglada gdy wszyscy wpadamy do domu jednoczesnie np z zakupow..... W moim projekcie wiatrolap ma 3.2 i juz widze jaka to klitka, dlatego chce go jeszcze powiekszyc......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, maksymalnie przesunac scianke dzialowa, nie bedzie pierwszych drzwi do salonu, czyli projektowej kuchni...(ja tam kuchni miec nie bede) wiec moge te scianke troche przesunac wiatrolap bedzie mial wtedy jakies 5 m to juz wystarczy, zeby sie swobodnie ubrac i rozebrac cala rodzinka jednoczesnie :lol: Maksiu chyba bedziecie stac w kolejce pod drzwiami i wchodzic pojedynczo, lub co bardziej szczuplejsze parami :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żyję i śledzę Wasze postępy. Zazdrość zżera mnie do cna :cry:

Posyłam zdjęcie z mojej działki, na której babcia posadziła ziemniaczki (to te równe rządki po prawej!) Mam nadzieję, że urosną tam po raz ostatni :p Te kwitnące czereśnie też są moje. Pa!

 

http://www.lipinki.info/prywata/dzialka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielarz, widoki marzenie! Chciałoby się je mieć na codzień.

Powiększacie wiatrołapu, mówicie. U nas to ostatnia ścianka działowa, której jeszcze nie ma. Może by z niej zrezygnować w ogóle? Raczej nie, ale się zobaczy.

Jutro wchodzi elektryk. Czas wracać do kieratu.

Kolejne pytanie do Maksia: na jakiej wysokości masz gniazdka? Te tuż nad podłogą oraz te wyżej np. w kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, maksymalnie przesunac scianke dzialowa, nie bedzie pierwszych drzwi do salonu, czyli projektowej kuchni...(ja tam kuchni miec nie bede) wiec moge te scianke troche przesunac wiatrolap bedzie mial wtedy jakies 5 m to juz wystarczy, zeby sie swobodnie ubrac i rozebrac cala rodzinka jednoczesnie :lol: Maksiu chyba bedziecie stac w kolejce pod drzwiami i wchodzic pojedynczo, lub co bardziej szczuplejsze parami :lol:

 

U nas będzie tylko jedna ścianka działowa, więc mam nadzieję że będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielarz, widoki marzenie! Chciałoby się je mieć na codzień.

Powiększacie wiatrołapu, mówicie. U nas to ostatnia ścianka działowa, której jeszcze nie ma. Może by z niej zrezygnować w ogóle? Raczej nie, ale się zobaczy.

Jutro wchodzi elektryk. Czas wracać do kieratu.

Kolejne pytanie do Maksia: na jakiej wysokości masz gniazdka? Te tuż nad podłogą oraz te wyżej np. w kuchni?

Tomku jaki kierat to sama przyjemnośc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie do Maksia: na jakiej wysokości masz gniazdka? Te tuż nad podłogą oraz te wyżej np. w kuchni?

 

te dolne to okolo 25-28 cm (dokładnie to nie pamietam) nad docelowa podłogą (wymiar dołu puszki), a w kuchni te wyższe około 100cm nad docelową podłogą

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...