Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iza, wg mnie tradycyjne to cementowo-wapienne. Trwałe, ale jak ktoś nie lubi by była widoczna faktura tynku, musi zrobić dodatkowo gładź. Są jeszcze gipsowe, równe ale miękkie. Jest na ten temat dużo na forum.

7 zł/m2 to bardzo dobra cena. Skąd jest ta ekpia? Może by zrobili także u mnie? Przecież to tylko rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa z Zor , to jedna i ta sama ekipa, ktora dziala tam od poczatku... Stawiali mury, scianki dzialowe , teraz robia dach....Mlody , bystry chlopak z ojcem i jeszcze z jakims kolega... Czemu nie , moge ich polecic.. Widzialam ich prace, sa dokladni ,robia porzadnie, zalezy im na pracy...MOge ich umowic z Toba. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku: mam pytanie... jaki masz wymiar drzwi balkonowych i na ile ci wyliczyli cene drzwi.. poszedłem dziś z ciekawości do przedstawiciela ms okna i wyliczyl mi cene okiem na około 8tys zł... po dodatkowych rabatach wyszło by około 7,1 tys... zszokowala mnie cena drzwi balkonowych 2095x895x2szt... z ruchomym słupkiem 2100zł!!! (minus rabat.. po rabacie 1650zł), spodziewałem sie koło 500zł mniej

a jak to jest u ciebie?

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna MS Line, okleina od zewnątrz 4 komorowe, Brugmann, oczywiscie w drzwiach balkonowych słupek ruchomy

czekam z niecierpliwościa

mam jeszcze jedną wycene na Alupasta 4 komorowego.. tam balkonówka "tylko" 1154 zł, po rabatach 930zł..., a całość 5400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terriva jest lżejsza niż monolit i pozwala na zastosowanie mniejszej ilości ścian nośnych wewnętrznych- to jest zaleta Prymulek, że jest pewne pole do popisu z aranżacją przestrzeni wewnątrz domu. Na etapie szukania odpowiedniego projektu odrzucaliśny podobne do Prymulek właśnie ze względu na to, że nie można było "pokombinować", bo ściany nośne blokowały większość zmian.

 

Czy te zmiany (sama ich troche zrobiłam) mozna tak bez problemu (przepisy, dokumentacje) robic.?.. Czy musza byc jakies pozwolenia... itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu te Brugmany to ze zwykłą szybą czy jakąś P są?

Iza, takie zmiany do monolita robi się bez problemu w trakcie adaptacji. Tak było u mnie. W trakcie być może kierownik budowy? Jak tam tynkarze. Byliby chętni potynkować sobie u mnie?

 

no patrz.. wiedziałem ze o cos zapomnialem sie zapytac...

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jeszcze nie mialam okzji z nimi na ten temat pogadac... A kiedy by to mialo byc?

U mnie jeszcze nie skończyli dachu... strasznie zalało i ciężko nawet dopłynąc .. Skończyli scianki działowe i przygotowany dach pod dachowke , dachowka zapłacona, czekamy jak bedzie tam mozna dojechac....

Maksiu, mam taka sama prosbe jak Tomek o przesłanie rozrysowanych gniazdek i przełączników , prosze bardzo na [email protected] jeśli nie sprawi Ci to kłopotu. DZiękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, skoro nie pytałeś o szybę, to policzyli zwykłą. Czy liczyli też zamontowanie i parapety?

Jeszcze jedno, parę dni temu skończyła się duża promocja tych okienek.

 

Iza, Maksiu ma w domu, ale ja mam na podorędziu więc Ci wysyłam te gniazdka. Co do tynkowania to miałoby to być pewnie gdzieś na przełomie czerwca i lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...