Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W PRYMULKACH pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja również witam nowych Prymulkowiczów- szczególnie gorąco, bo jeczcze nie tak dawno sama dołączałam do tego zacnego grona.

Przebrnęłam już przez "papierki" i za miesiąc, najdalej dwa, zaczynamy budowę.

A działka do dziś nie jest wykoszona, tzn. mój mąż załatwił kosę spalinową i dwa popołudnia poświęcił, ale jeszcze 1/3 mu została, bo jesienią działka była zaorana więc teraz są straszne wyboje i nierówny teren a zielsko.... po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam marcinaiewe, moze pare slow o planach, jakie zmiany w stosunku do oryginalnego projektu?

 

prosba do Tomka... moze pokazałbyś jakies fotki tynków, interesuja mnie zwlaszcza pomieszczenia typu gospodarczy, lazienki, kuchnia... ale i pokoje oczywiscie :D

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowego prymulkowegi. Witamy marciniewa. I standardowy zestaw pytań: dlaczego prymulki, kiedy zaczynacie, gdzie budujecie...? :D

 

Maksiu, porobię zdjęcia. Póki co, coś mnie łupnęło w krzyżu i mam problemy z postawą wyprostowaną. Ale teren rozplanowałem. Co Cię konkretnie interesuje w tych tynkach? Jakieś szczegóły? Co do grubości. U mnie wyszło od 1,5 cm do 2,5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w poniedziałek wchodzi człowiek od rurek CO. Z tego wynika, że istenieje szansa, iż we czwartek zaczniemy wylewać jastrych (jak ja bardzo lubię te niemieckie naleciałości :D).

Potem sobie będzie schnąć, a my będziemy patrzeć i delektować się tym widokiem. W międzyczasie trzeba zrobić ogrodzenie (które zdemontowałem), przelecieć wapnem ściany, zająć się trochę otoczeniem domu, POSPRZĄTAĆ.

Na marginesie i nawiasem pytając czy ktoś z was wyliczał ile będzie potrzeba pisaku i cementtu na wylewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci od rurek weszli. Umiejscowienie kaloryferów, wbrew pozorom, to wielki problem i dylemant. Było trochę główkowania.

Mamy prąd i można sobie popstrykać. Dzięki temu można dłużej popracować.

Całą sobotę myliśmy okna i sprzątaliśmy po tym tynkowym Sajgonie. Mycie okna nad schodami do najprzyjemniejszych nie należy. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich PRYMULKOWICZÓW, od dłuższego śledzę wasz wątek, no i zamówiłem prymulke 3 odbicie lustrzane. Będe budował (wszystko zależy od tego czy i kiedy otrzymam kredyt) w pobliżu Bydgoszczy.

Pozdrawiam wszystkich.

 

Witaj Reteki...

 

napisz kilka slow.. dlaczego prymulki... co zmieniasz.. dlaczego...

gdzie dokladnie kolo Bydgoszczy sie budujesz.. bywam w tamtych rejonach, wiec moze kiedys sie spotkamy :D

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Reteki Pytania Maksiu już zadał więc teraz czekam na odpowiedź :)

Tomku wiedzieliśmy że mycie okna nad klatką będzie wyzwaniem Ty to już przeżyłeś na własnej skórze 8)

A u nas mury idą do góry zdjęcia będą we środę bo nie ma Sławka a zdjęcia robiona są kamerę mi nie chce się jej tachać :oops: :oops: :oops:

Tomek czekam na zdjęcia rozmieszczenia kaloryferów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...