Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domku Anety i Henryka


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Nareszcie cos sie ruszylo!!!! Teraz juz z gorki!!! Chcecie przyspieszyc proces uprawomocniania sie decyzji o warunkach zabudowy? Poproscie sasiadow, aby kiedy juz dostana pismo natychmisat podpisali papierek, ze nie wyrazaja sprzeciwu wobec wydanych warunkow i zaniescie je do gminy! Bedziecie 2 tygodnie do przodu! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się... Chyba tak długo minęło, odkąd "wybraliśmy" nasz ulubiony projekt - OLIWKĘ, że już nam się trochę znudziła (??). W sumie to nie wiem jak to nazwać. Ale przeglądając wczoraj forum trafiłam, ponownie, na forum bertolo, który po długich poszukiwaniach projektu wybrał: TYMKA i pokazałam go mężowi. I zaczęło się...Mężowi nawet się spodobał, do tego stopnia, że powiedział, że podoba mu się bardziej niż OLIWKA. A zaczęło się niewinnie, od błędu w opisie, gdzie było napisane, że Oliwka ma spiżarkę,której nie ma, oczywiście!! No a ja jakoś zapamiętałam, że TYMEK miał spiżarkę...no i ciąg dalszy już znacie. Dziękuję bertolo.

Prosze bardzo !!! :oops:

Cieszę się, że moje "pisarstwo na forum" Wam sie przydało. :oops: 8)

Ja nie musze chyba mówic co bym wybrał :oops: :oops: :oops:

Tymek jest podobny do Oliwki, ale dla mnie bardziej funkcjonalny.

Zastanawiałem sie nad Oliwka, ale:

- dla nas minus - brak spiżarni

- kuchnia od drugiej strony, a my chcielismy miec od frontu

- na plus strych i większy salon, ale to i tak ogólnie bardzo podobne projekty.

 

By przekonać Was do Tymka zapraszam na forum tymowiczów:

tam jest więcej zapalonych tymkowiczów :D :D :D

 

http://forum.muratordom.pl/forum-dla-tymowiczow-z-horyzontu,t107238.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo !!! :oops:

Cieszę się, że moje "pisarstwo na forum" Wam sie przydało. :oops: 8)

Ja nie musze chyba mówic co bym wybrał :oops: :oops: :oops:

Tymek jest podobny do Oliwki, ale dla mnie bardziej funkcjonalny.

Zastanawiałem sie nad Oliwka, ale:

- dla nas minus - brak spiżarni

- kuchnia od drugiej strony, a my chcielismy miec od frontu

- na plus strych i większy salon, ale to i tak ogólnie bardzo podobne projekty.

 

By przekonać Was do Tymka zapraszam na forum tymowiczów:

tam jest więcej zapalonych tymkowiczów :D :D :D

 

http://forum.muratordom.pl/forum-dla-tymowiczow-z-horyzontu,t107238.htm

 

bertolo,

 

...dziękuję bardzo za ten link...już go sprawdziłam. Masz rację, co do podobieństwa Oliwki i Tymka. Dla nas najważniejsze jest,żeby była duża kotłownia, sypialnia na dole i na dole łazienka z prysznicem (chociażby). Tymek ma swoje zalety, fakt, nie ma strychu, ale ma ten duży hol na piętrze, który można przerobić na dużą garderobę, gdzie można schować mnóstwo rzeczy.

No cóż...dopiero mamy warunki zabudowy, więc jeszcze przepatrzymy z mężem projekty i wybierzemy ten właściwy! Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Strumyczek :lol:

Skoro Wam rozwiązanie Tymka bardzo podoba i nie możecie go brać ze względu na przekroczonego powierzchni zabudowy o 0,4m2 (prawdo mówiąc dla Nas to wielka kpina że coś takiego u was wprowadzili limit PZ w planie zagospodarowania przestrzennego :evil: ) tp może Wam zainteresuje projekt który jest złudzenia podobny do Tymka a nawet układ pomieszczeń.a PZ jest mniejszy :wink:

http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=414&IdKolekcji=&powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=codzienny&symbol=&x=0&y=0&nr=2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Strymyczek, przed chwilą zaglądałem oryginalny projekt Tymka i tam jest napisane(str 5 jesli macie projekt) powierzchnia zabudowy budynku 125,21 m2 czyli śmiało można postawiC na waszej działce wymarzony Tymek

Pozdrawiam :lol:

 

D Z I Ę K U J E M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D za tą extra wiadomość!!

 

Ja od razu wiedziałam, że na forumowiczów zawsze można liczyć!!! Jeżeli można wiedzieć, to z jakiej firmy projektowej macie TYMKA? Bo ja taką liczbę 125,2 m2 znalazłam na http://www.extradom.pl i z małą różnicą w wymiarach pomieszczeń. Garaż jest większy o chyba 2 metry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Strymyczek, przed chwilą zaglądałem oryginalny projekt Tymka i tam jest napisane(str 5 jesli macie projekt) powierzchnia zabudowy budynku 125,21 m2 czyli śmiało można postawiC na waszej działce wymarzony Tymek

Pozdrawiam :lol:

 

D Z I Ę K U J E M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D za tą extra wiadomość!!

 

Ja od razu wiedziałam, że na forumowiczów zawsze można liczyć!!! Jeżeli można wiedzieć, to z jakiej firmy projektowej macie TYMKA? Bo ja taką liczbę 125,2 m2 znalazłam na http://www.extradom.pl i z małą różnicą w wymiarach pomieszczeń. Garaż jest większy o chyba 2 metry!

 

 

Z pracowni projektowej " Dom na horyzoncie" http://www.domnahoryzoncie.pl (a tak naprawdę to załatwiła nam pani Architekt od akceptacji projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Po DLUUUGIEJ nieobecnosci witam i o zdrowie pytam!!!!!

 

Jestem i zyje tylko na razie nie moge pisac :cry:

Widze ze juz materialy zakupione!!!Zycze Wam jak najszybciej tej lezki w oku, co sie kreci jak powstaja fundamenty i tego zawrotu w glowie jak sie patrzy na wlasny MUR :lol: :lol: :lol:

 

U mnie w dzienniku na razie Silent Hill. Niedlugo wytlumacze dlaczego, ale jestem, mysle o wszystkich budowlanych Przyjaciolach i nie moge sie doczekac powrotu. Dzis tylko na chwileczke

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po DLUUUGIEJ nieobecnosci witam i o zdrowie pytam!!!!!

 

Jestem i zyje tylko na razie nie moge pisac :cry:

Widze ze juz materialy zakupione!!!Zycze Wam jak najszybciej tej lezki w oku, co sie kreci jak powstaja fundamenty i tego zawrotu w glowie jak sie patrzy na wlasny MUR :lol: :lol: :lol:

 

U mnie w dzienniku na razie Silent Hill. Niedlugo wytlumacze dlaczego, ale jestem, mysle o wszystkich budowlanych Przyjaciolach i nie moge sie doczekac powrotu. Dzis tylko na chwileczke

:cry:

 

 

Dzięki, kotecek!!!

 

Powodzenia! i odezwij się jak będziesz miała czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...