Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy "Dwie myszki i kaczuszka


Recommended Posts

Hej! objechaliśmy wczoraj Santocko z każdej strony i niestety nie znalezliśmy ul. owocowe, pytaliśmy tubylców ale tylko kiwali głowami ze nie wiedzą bo nowe nazwy są od kilku dni i nikt jeszcze nie ma rozeznania.......moze nasrępnym razem będziemy mieli więcej szczęścia :D

 

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co do kwiatków sie nie przejmuj :wink: , ja odkryłam dzisiaj, że moje piekne 2-letnie tulipany giną pod ziemią, cos je podżera i leżą sobie!! :evil: . Nawet posiadanie teriera niewiele daje :roll: . A budowlańców to trzeba b. pilnować albo nakazywać ze 100 razy by uważali, bo to taki "ciężki sprzęt", zniszczą co się nawinie 8) :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochani, co do budowlańców to ja się nie wtrącam, ponieważ scedowałam wszystko na kierbuda, jak coś mi się nie podoba to przekazuję jemu, a on już sobie działa sam, a jeżeli chodzi o okazywanie zadowolenia to oczywiście sama to okazuję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , żeby nie było inwestorka jest super:) :) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Kotek999, pogoda wymarzona, tylko budować...no a ja ciągle papierologia...cholery można z tym dostać! A wracając do Waszej budowy. Myślę, że cena za całość (150 000) dość przyzwoita , czy macie już upatrzoną gdzies dachówkę, tzn. firma+kolor+typ? Czy 25000 zł. to cena dachówki+ orynnowanie, blacharka, itd, czyli full wypas? . Proszę o wyczerpujące informacje, bo ten dach sen mi z oczu spędza

A i jak cenowo wyszła wam adaptacja projektu do warunków lokalnych u architekta itp. dyrdymały, a przecież ławy też poszerzaliście, jak super, że papierki już za wami? heh...

My zupełnie zmieniliśmy projekt, obecnie to "dm 24" z pracowni Bauherr, po lekkim liftingu i bez piwnicy jednak, czy dobrze? Oby! Chociaż z wnętrz jestem zadowolona mam wszystko czego chciałam, a nawet wiecej!! , chociaz dach też wieeelki!! pochwaliłabym się, ale nie bardzo wiem jak wstawić ten rzut, muszę nad tym jeszcze popracować :oops: .

A i rzecz najważniejsza!! Polecam wszystkim teriery i koty oczywiście!! :lol: . Poległy już dwie nornice 8) , jedna dla kotki, druga dla terierki, hmm...smakowe! :lol: . Jak tak dalej pójdzie może tulipany ocaleją :wink: . A swoją drogą, nornica to całkiem wielgachne stworzenie, dlatego tyle cebul poległo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adanielak - kochana u nas od 1,5 miesiąca non stop leje deszcz, na działce tylko kajaków brakuje - stoimy w miejscu, ekipa na urlopie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Co do dachu mam zrobioną wycenę na sam materiał na 27 000 - dachówka ceramiczna roben plus - kasztan 320 m + wszystkie dodatkowe materiały ( gąsior, trójniki, wyłaz itp) - z tym że jest to wycena przed tym jak podpisaliśmy umowę z Firmą na kompleksową budowę domu (stan surowy zamknięty) - bo oni będą robić wszystko sami (ich materiały), dachówka zostanie ta sama:):):)

Co do adaptacji projektu to za wszystko wyszło nam 2300 ( 1800 architekt + 500 mapki geodezyjne), wytyczenie budynku 550 zł, a humus 480.

 

Kochana bobowo:):)

 

co do deszczu u nas dzisiaj znowu pada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ostaję powoli kur.... żołądka, tym bardziej że na mojej działce jak na razie można pływać ( a może wybuduję sobie staw i rybki będę łowić hihihihihihi)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...