Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOM z "BAJI"


Bonde

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 188
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jak z tymi fotami?? Nowych w dzienniku brak, więc chyba niedobrze :roll:

 

piotr.nowy dobrze prawi :p

Nie używam Internet Explorera już od tak dawna, że zapomniało mi się, jak się z nim dogadać :roll:

 

Znalazłam na szybko jeszcze:

 

[dopisek z r. 2009]

UWAGA: ten temat jest dość długi

nowa, krótka instrukcja wklejania zdjęć jest tutaj

>> http://forum.muratordom.pl/jak-wkleic-zdjecia,t138412.htm

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kopiujesz adres internetowy wybranego zdjęcia [zakładam, że masz Internet Explorer]: klikasz prawym przyciskiem myszki w dowolnym punkcie wybranego zdjęcia, następnie klikasz "Właściwości".

Zaznaczasz myszą i kopiujesz [prawy przycisk myszy i "Kopiuj" lub z klawiatury wciskając równocześnie klawisze Ctrl+C] to co jest w 'Adres ' - adres do zdjęcia MUSI zaczynać się od http:// a kończyć na .jpg [lub .JPG albo JPEG, czasem .gif (rysunek, animacja)].

Zawsze możesz sprawdzić, czy właściwie skopiowałaś, wklejając ten link w pole "Adres" przeglądarki internetowej.

 

Klikasz nad okienkiem pisania postu przycisk Img - widzisz , ustawiasz kursor po znaku nawiasu, wklejasz adres [prawy przycisk myszy i "Wklej" lub z klawiatury Ctrl+V], i klikasz jeszcze raz Img - tym razem ma postać .

Nie może być żadnych przerw między , adresem a

 

Klikasz na 'Podgląd', by sprawdzić czy wszystko OK. I wysyłasz.

 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

właściwie jest tak jak planowaliśmy, no może poza gabarytami (kominek wyszedł szeroki ze względu na orurowanie i naczynie wzbiorcze)

 

cegły wokół kominka (te wgłębi nawiązują do ściany - która swoją droga powinna być nieco szersza, bo znikła)

 

piaskowiec to tapłyta pozioma, kafle z Leroy M. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

8)

Witam was serdecznie. Od pewnego czasu obserwuję jak budujecie swój domek. Jest piękny. Też kiedyś chciałam podobny, ale marzył mi się ze strzechą. Stało się inaczej i od 4 lat mieszkam we własnym, co prawda nie z bali.

Jednak z przyjemnością oglądam wasze zdjęcia i komentarze.

PS Kominek jest cudny!

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik94297.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...