Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie.

Ciekawa jestem ich jakości i opinii na temat firmy.

Widziałam dwa modele drzwi z tej firmy w sklepie - wyglądały na produkt bez zarzutu - ale z doświadczenia wiem, że niekoniecznie musimy dostać tak dokładnie zrobione.

Czekam na opinie szczęśliwych posiadaczy. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 year później...

nie znam tych drzwui więc się nie wypowiem na ich temat z doswiadczenia wiem że drzwi do domu za 2.500 tysiąca to nie jset dobry pomysł ceny skądś się biorą zwykle jest to jakośc materiałow i wykonania lepszy z założenia jest droższy. Polecałbym sprawdzonych producentów, CAL drzwi drewniane, Dierre antywłamaniowe,lub jak dla mnie Porta drewniane cipele i mocne drzwi z bolcami antywyważeniowymi. Oczywiście firmy które wymieniełem sa droższe ale za to sprawdzone i nawet jeżeli się trafi reklamacja to podejście jest normalne przynajmniej ze strony producenta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
..... ZANIM KUPISZ TE DRZWI ZASTANóW SIę 3 RAZY.

A ja zacząłem się zastanawiać nad trzema wystawionymi negatywami... wszystkie od "jednopostowców" i wyjątkowo mi śmierdzą nieuczciwością.

Wśród moich dostawców drzwi jest i Stolpaw od kilku lat. Dzisiaj mogę śmiało stwierdzić, że nie mam z nim więcej kłopotów niż z innymi, jeżeli chodzi o jakość i jakąkolwiek komunikację to nawet mniej.

Mieli swego czasu człowieka mało odpowiedzialnego jako przedstawiciela, wyjątkowego "ściemniacza", ale w porę został odstrzelony. Jednakże jego rola w firmie nie miała nic wspólnego z jakością- był utrapieniem dla biur handlowych.

Jeżeli więc ktoś się zastanawia nad ich wyrobem to ryzyko wpadki jest na niskim poziomie..... Drzwi za 2,5 patyka (pewnie z montażem) to musiały być na cienkim - 53 mm - skrzydle, ja zamawiam grubsze.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. 53mm. To drzwi mogą być jako przejściowe lub do nieogrzewanych budynków. Takie też są porzebne.

Ala pamiętajcie, że większość ludzi kupuje cenę, więc też drzwi tańśze. A sprzedawca mający niewiele doświadczenia "popchnie" te cienkie drzwi jako luksus do rezydencji. Szczególnie jak ma "wsparcie" od takiego przedstawiciela, o jakim napisał Stary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już w podobnym wątku opisąłem swoją przypadłość - drzwi zewnętrzne kupiłem w październiku 2009, w styczniu zgłosiłem reklamację, którą uznano - wygięcie dechy w której jest wkładka od zamka o ok. 1cm na dole i 1 cm na górze (taki łuk ;). Drzwi zabrano i naprawiono, podobno wymieniono dechę czy jak to się tam fachowo nazywa. Poczekam co bedzie nastepnej zimy - jeśli to samo to wystawię jednoznaczną ocenę. Dodam, że drzwi bardzo dobrze osłonięte, od strony północnej, grzejnik w ganku dość daleko od drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
  • 2 weeks później...

Witam

Też się zastanawiałem nad firmą Stolpaw, niestety ta firma u mnie odpadła. Decyzję taką podjąłem po przeczytaniu właśnie tego tematu jak i opinia regionalnego sprzedawcy w moim mieście. Sprzedawca polecił mi drzwi firmy WIATRAK, wzory te same i produkowane są niedaleko firmy Stolpaw. Niestety u mnie nie pasował mi kolor drzwi do koloru okien i wybrałem firmę STOLBUD Włoszczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam

Jestem użytkownikiem drzwi firmy STOLPAW gr. 63 mm od trzech lat i przez ten czas nic złego się z nimi nie działo, żadnych wygięć czy też innych usterek przez ten czas nie zaobserwowałem, wręcz przeciwnie drzwi wyglądają tak jak by były wczoraj zamontowane wizualnie SUPER.

ZDECYDOWANIE POLECAM DRZWI STOLPAW

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Mam drzwi 1,5roku, nie były tanie. Mam argument na plus i minus.

 

Miałem problem z reklamacją - przyjechały, z jednym elementem w innym kolorze :-) - że ktoś takie coś "wypuścił"... Nie doszło do montażu.. Zanim przyjechały (rzekomo zrobione na nowo, gdyż wymiana powodowała, że i tak się "rzucało w oczy"), mieli oddzwaniać, nie oddzwaniali itp itd. Trwało to 3 miesiące. Na szczęście jeszcze budowa trwała, nie spowodowało to opóźnień i nie miałem zapłaconej całej kwoty.

 

Na plus natomiast, że 1,5 roku są i prezentują się fajnie, nic nie wyblakło i się nie wypaczyło... odpukać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...